Connect
To Top

„Nie ma jak dwa szybkie żubry” – kolejny spot Żubra ruszył z kopyta

Żubr wystartował ze zdwojoną siłą. Wideo to jedna z wielu niespodzianek, jakie Żubr przygotował dla swoich fanów. „Nie ma jak dwa szybkie żubry”- utrzymany w charakterystycznej konwencji strażnika puszczy, to historia żubra, który jeszcze baczniej stoi na straży leśnego porządku. To kolejny spot Żubra, który zgromadził rzeszę wiernych fanów swoich przygód i niebanalnych reklam.

W najnowszym wideo nie jeden a dwa żubry jeszcze baczniej troszczą się o porządek w puszczy. Galopujące Żubry rozganiają poszycie, dzięki czemu wiewiórki nie muszą dłużej szukać pokarmu i zakłócać spokoju panującego w puszczy. Spot wieńczy hasło „Nie ma jak dwa szybkie Żubry”. Historie Żubra w Internecie obejrzało ponad milion osób!

https://youtu.be/bbDLEDES0zE

To nie jedyna niespodzianka jaką przygotował Żubr. 1 marca z kopyta ruszyła promocja „Dwa Szybkie Żubry”. Aby wygrać, wystarczy znaleźć kapsel lub zawleczkę z hasłem „Wygrałeś 2 Żubry” i wymienić nie na jedno a dwa darmowe piwa. W ciągu zaledwie 4 miesięcy Żubr rozda ponad 14 milionów tego ulubionego piwa Polaków! To prawie 5 tyś piw rozdawanych na godzinę. Tak spektakularnej wygranej w historii promocji Żubra jeszcze nie było. Miliony piw czekają na odbiór w sklepach oznaczonych hasłem: „Tu odbierz nagrodę” a lista punktów wymiany i regulamin promocji dostępne są na www.zubr.pl

More in Informacje Prasowe

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media