155
Views

Utożsamianie się z postaciami z gier i pragnienie bycia częścią jakiegoś uniwersum nie jest czymś nowym. Nie każdy fanbase może jednak pójść do szkoły, która nauczy go, jak stać się kimś na wzór bohatera swojego ulubionego tytułu. Taki przywilej mają fani gry Wiedźmin, którzy mogą zapisać się do wiedźmińskiej szkoły! Ta właśnie została licencjonowana przez studio CD Projekt RED.

Wiedźmińska szkoła zrobi z ciebie Białego Wilka

Rodzajów pasji może być tysiące, a nawet setki tysięcy. Jedni uwielbiają jeździć na rowerze, uprawiać różnego rodzaju sporty, a inni mogą pragnąć zostać wiedźminem. I dlatego też powstała wiedźmińska szkoła, na której uczestnicy poznają tajniki wiedźmińskiej sztuki. Witcher School jest więc idealnym miejscem dla każdego fana uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego i gry studia CD Projekt RED.

W przeciągu swojej działalności wiedźmińska szkoła Witcher School zorganizowała dotychczas ponad 32 edycje. Na larpach, czyli imprezach terenowych z role-playingiem wyszkoliło się już ponad 2300 wiedźminów. W ostatnim czasie organizatorzy uzyskali oficjalną licencję CD Projekt RED, który stał się też patronem wydarzenia.

wiedźmińska szkoła
I Ty możesz zostać licencjonowanym wiedźminem!

Zapisz się i zostań wiedźminem

Jeśli jesteście zainteresowani tym, co może zaoferować wam wiedźmińska szkoła, możecie zapisać się na szkolenie. Na końcu warsztatów zostaniecie licencjonowanym wiedźminem i będziecie mogli chronić ludzkość przed potworami. Zupełnie tak samo, jak robi to Geralt z Rivii.

Przeczytaj także: Drugi sezon serialu „Wiedźmin”. Zdjęcia zakończone! Kiedy premiera?

Wszelkie informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Witcher School znajdują się na oficjalnej stronie szkoły. Wydarzenie jest pełne wątków fabularnych, klimatycznych miejscówek i przede wszystkim warsztatów, które pokażą jak posługiwać się bronią białą. Wszystko oczywiście w granicach bezpieczeństwa. Najbliższe wydarzenie, na jakie można kupić bilety, odbędzie się 30 września i potrwa do 3 października. Odbędzie się ono w Zamku Moszna w miejscowości Moszna. Koszt biletu to 2250 PLN! Nie wiemy jednak, czy cena obejmuje również jazdę Płotką.

Zdjęcia: Witcher School

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.