Tak będzie wyglądał iPhone 14 Pro? Realne rendery w sieci!

iPhone 14 Pro ma być rewolucją w przypadku smartfonów od Apple. Producent ma zrezygnować z charakterystycznego notcha i zastąpić go wcięciem w ekranie. Rendery pokazują, jak naprawdę może wyglądać nowy smartfon od giganta z Cupertino.

iPhone 14 Pro będzie rewolucją dla Apple

Notch został wprowadzony przez Apple wraz z premierą iPhone X. Od 2017 element ten pojawiał się we wszystkich smartfonach amerykańskiej firmy, oprócz modelu iPhone SE, który korzysta z designu znanego już z ósemki. Można więc powiedzieć, że w przypadku Apple zrywanie ze starymi nawykami jest niezwykle trudne.

Przeczytaj także: iPhone jako terminal płatniczy? Apple wprowadza nową funkcję

Reklama

Nadchodzi jednak rewolucja, a jej pierwszym zwiastunem ma być iPhone 14 Pro (i Pro Max), który prawdopodobnie zadebiutuje dopiero za około 7 miesięcy. Smartfon ten ma mieć wcięcie w ekranie, które od kilku lat pojawia się w smartfonach konkurencji. Czy tym ruchem Apple zacznie doganiać innych producentów pod względem wyglądu swoich smartfonów?

Tak będzie wyglądał tegoroczny flagowiec?

W sieci pojawiły się rendery iPhone 14 Pro, które jak dotąd najlepiej przedstawiają to, jak w rzeczywistości może wyglądać flagowiec od Apple. Na grafikach możemy zobaczyć, że brakuje tam notcha, który został zastąpiony oczkiem, a raczej oczkami, bo w ekranie znajdują się dwa tego typu elementy. W większej z nich znajduje się FaceID i inne czujniki, a druga z nich to miejsce na aparat.

Rendery stworzone przez Vova LD przedstawiają również nieco zmieniony tył. Tutaj możemy zobaczyć podobieństwo do tegorocznych modeli Pro, w których wyspa aparatów zajmuje większą szerokość tyłu smartfona. Oczywiście, grafiki te są stworzone jedynie na plotkach, które w ostatnim czasie trafiły do sieci. Nie mają one żadnego odniesienia do rzeczywistości, na razie.

Źródło: Twitter @ld_vova

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama