Tak wygląda mecz oczami zawodnika! Świetne wideo!
88
Views

Oglądając mecz na trybunach czy przed telewizorem widzimy zdecydowanie więcej niż piłkarze. Podczas spotkania Sparty Praga z Norymbergą użyto kamery Body-Cam, która pokazał, jak wygląda mecz oczami zawodnika. Zobaczcie bardzo ciekawe wideo!

Co widzi piłkarz podczas spotkania?

Nowinki technologiczne pozwalają nam na odkrycie wielu rzeczy od nowa, nawet tych, które oglądamy od dekad. Piłka nożna to sport, który rozgrywany jest na ogromnym boisku. Oglądając mecze z trybun czy z kanapy mamy zdecydowanie większy przegląd pola niż piłkarz.

Przeczytaj także: Sędzia piłkarska pokazała białą kartkę! Co oznacza ten kartonik?

Z racji tego, kibic po prostu widzi więcej, często zadaje sobie pytanie, dlaczego zawodnik nie podał do innego piłkarza, który ewidentnie był na czystej pozycji. Kamera body-cam, którą założył na siebie jeden z zawodników, pokazuje, jak wygląda mecz oczami zawodnika.

Tak wygląda mecz oczami zawodnika! Świetne wideo!
Tak wygląda mecz oczami zawodnika! Świetne wideo!

Mecz oczami zawodnika. Świetny materiał wideo

Sparta Praga rozgrywała mecz towarzyski z niemiecką Norybergą. Podczas tego spotkania jeden z zawodników czeskiego klubu, Lukas Haraslin, założył na siebie kamerę body-cam, która pokazała, jak wygląda mecz oczami zawodnika. Oczywiście w przenośni, ponieważ kamera ta znajduje się na torsie piłkarza.

Tak wygląda mecz oczami zawodnika! Świetne wideo!
ŚWIETNE WIDEO Z MECZY SPARTY PRAGI Z NORYMBERGĄ, W KTÓREJ ZAWODNIK WYPOSAŻONY W BODY-CAM STRZELA GOLA!

Materiał ten później wykorzystano w relacji telewizyjnej po meczu. Tak się złożyło, że zawodnik, który nosił kamerę strzelił gola, a czeska drużyna wygrała z niemieckim klubem 3:1.

Źródło: Sparta Praga

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.