87
Views

Wielu graczy nie może się doczekać premiery GTA 6. Twórcy wydają się być spokojni o swój tytuł i uważają go za prawdziwą perełkę.

Take-Two: GTA 6 przeniesie gry na nowy poziom rozgrywki
Take-Two: GTA 6 przeniesie gry na nowy poziom rozgrywki

GTA 6 ma być najambitniejszym projektem ekipy Rockstar w historii i samo oddelegowanie rekordowo wielu pracowników to nadal trzeba zmniejszyć skalę projektu, aby móc wydać tytuł grę w najbliższych latach. Mówi to samo za siebie.

zdeterminowana, by jeszcze raz ustanowić kreatywny benchmark dla serii, całej branży, a nawet szeroko rozumianej rozrywki – dyrektor generalny Take-Two – Strauss Zelnick

Przeczytaj także: GTA V z kolejnymi świetnymi wynikami sprzedażowymi. Kolejna część zostanie przez to opóźniona?

O jakich zmianach w projekcie GTA 6 mowa?

Dla przykładu zamiast trzech map, będą dostępne dwie lub jedna oraz zamiast aż czterech postaci otrzymamy do zabawy dwie. Z czego prawdopodobnie jedna będzie płci żeńską. Natomiast gra ma być rozbudowywana po premierze o nowe lokalizacje, misje czy aktywności. Oczywiście na tym etapie nie wiemy, czy będzie to w formie DLC czy darmowych aktualizacji.

Nadchodzący tytuł ma być na zasadzie GTA Online, ale na większa skalę oraz ma być mniej kontrowersyjna od swoich poprzedników.

Źródło: PC Gamer

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.