Strona główna Kultura Gry Take-Two: GTA 6 przeniesie gry na nowy poziom rozgrywki

Take-Two: GTA 6 przeniesie gry na nowy poziom rozgrywki

0

Wielu graczy nie może się doczekać premiery GTA 6. Twórcy wydają się być spokojni o swój tytuł i uważają go za prawdziwą perełkę.

Take-Two: GTA 6 przeniesie gry na nowy poziom rozgrywki

GTA 6 ma być najambitniejszym projektem ekipy Rockstar w historii i samo oddelegowanie rekordowo wielu pracowników to nadal trzeba zmniejszyć skalę projektu, aby móc wydać tytuł grę w najbliższych latach. Mówi to samo za siebie.

zdeterminowana, by jeszcze raz ustanowić kreatywny benchmark dla serii, całej branży, a nawet szeroko rozumianej rozrywki – dyrektor generalny Take-Two – Strauss Zelnick

Przeczytaj także: GTA V z kolejnymi świetnymi wynikami sprzedażowymi. Kolejna część zostanie przez to opóźniona?

O jakich zmianach w projekcie GTA 6 mowa?

Dla przykładu zamiast trzech map, będą dostępne dwie lub jedna oraz zamiast aż czterech postaci otrzymamy do zabawy dwie. Z czego prawdopodobnie jedna będzie płci żeńską. Natomiast gra ma być rozbudowywana po premierze o nowe lokalizacje, misje czy aktywności. Oczywiście na tym etapie nie wiemy, czy będzie to w formie DLC czy darmowych aktualizacji.

Nadchodzący tytuł ma być na zasadzie GTA Online, ale na większa skalę oraz ma być mniej kontrowersyjna od swoich poprzedników.

Źródło: PC Gamer

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Exit mobile version