139
Views

Producenci głośników prześcigają się nie tylko w kwestii jakości dźwięku swoich urządzeń, ale również designu. To, co zaprezentował japoński koncern, na pewno przyciągnie uwagę użytkowników. Sony LSPX-S3 nie tylko prezentuje się bardzo stylowo i elegancko, gra również świetnie i wprowadza w specjalny nastrój. Zobaczcie sami!

Szklany głośniki Sony LSPX-S3 to coś naprawdę stylowego

Głośniki bezprzewodowe kojarzą się raczej z ciężkim designem, chociaż w ostatnim czasie mocno się to zmieniło i producenci częściej stawiają na minimalizm. Sony poszło właśnie w tę stronę, jednak Sony LSPX-S3 oferuje coś, czego nie mają inne urządzenia – szklaną obudowę ze szkła organicznego. W szklanym elemencie znajdziemy podświetlenie w stylu płomienia, co sprawia, że urządzenie jest bardzo stylowe i prezentuje się niezwykle ciekawie.

Sony LSPX-S3
Takiego głośnika jeszcze nie widzieliście - oto Sony LSPX-S3

Przeczytaj także: Sony WF-1000XM4 – nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne

Szklany element nie jest jedynie ozdobą, ponieważ pełni on funkcję jednostki wysokotonowej. Odpowiedzialna jest ona za generowanie wysokich tonów, które kierowane są na wszystkie kierunki! Nie tylko stylowe, ale i funkcjonalne! Sama podstawa świetnie dopełnia cały design urządzenia. Została utrzymana w kolorze mineralnego srebra i posiada satynowe wykończenie. Na spodzie znalazła się tkanina.

Duża moc w małym głośniku

Na Sony LSPX-S3 składa się także przetwornik średniotonowy o średnicy 46-milimetrów. Gwarantuje on wyważony dźwięk i odpowiednio zbalansowany środek pasam. Bierna membrana wzmacnia niskie dźwięki. Głośnik został wyposażony także w tryb “Bass Boost”, który dodaje jeszcze więcej niskich dźwięków. Można go włączyć w aplikacji mobilnej Sony | Music Center.

Takiego głośnika jeszcze nie widzieliście - oto Sony LSPX-S3
Takiego głośnika jeszcze nie widzieliście - oto Sony LSPX-S3

Głośnik nawiązuje połączenie ze źródłem dźwięku za pomocą technologii Bluetooth. Na pokładzie znajdziemy technologią LDAC, która gwarantuje wysoką jakość przesyłanej muzyki. Warto zaznaczyć, że głośnik LSPX-S3 można połączyć z drugim takim samym modelem, tworząc zestaw stereo.

Sony LSPX-S3 z efektem płomienia

Jedną z najciekawszych funkcji głośnika Sony LSPX-S3 jest zdecydowanie oświetlenie z funkcją płomienia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie stworzyć odpowiedni nastrój do słuchania naszej ulubionej muzyki. Emitujące płomień światło pozwoli się zrelaksować podczas wieczoru czy ładnie ozdabiać pomieszczenie w czasie dnia. Możemy również zsynchronizować pulsowanie “płomienia” z rytmem muzyki. Do wyboru mamy cztery tryby świecenia i aż 32 poziomu jasności!

Sony LSPX-S3
Takiego głośnika jeszcze nie widzieliście - oto Sony LSPX-S3

Akumulator, który znajdziemy w głośniku bezprzewodowym japońskiego producenta, ma pojemność, która starczy na 8 godzin nieustannej pracy. Baterię naładujemy za pomocą USB typu-C. Głośnik Sony LSPX-S3 do sprzedaży trafi w sierpniu 2021 roku. Więcej informacji na jego temat znajdziecie po tym linkiem.

Tagi:
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.