Faceci lubią czołgi, a przynajmniej większość lubi. Dlatego też Wargaming znany nam ze świetnej gry World of Tanks wystartował z podcastem o nazwie Tank Nuts. Słuchając poszczególnych odcinków będziecie mogli dowidzieć się wielu ciekawych informacji. Autorzy będą rozmawiać o szeroko rozumianej tematyce czołgów. Warto zauważyć, że gospodarzem podcastu jest Richard Cutland. Jest to weteran brytyjskiej armii, który obecnie zajmuje stanowisko szefa relacji wojskowych w Europie dla World of Tanks.

Tank Nuts – podcast Wargaming stworzony, aby celebrować pasję do czołgów

Słuchając podcastów Tank Nuts możemy poznać nie tylko pasjonującą historię zaproszonych gości, lecz także w wielu przypadkach możemy dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat czołgów. Wśród osób, które są bohaterami podcastów możemy spotkać historyków, kaskaderów, czy autorów książek. Przykładowo, w pierwszym odcinku wystąpił Jim Dowdall. To kaskader znany z takich filmów jak Parszywa Dwunastka, James Bond, Pianista, Szeregowiec Ryan czy Furia. W drugim z kolei gościł pisarz Craig Moore, autor książki Tank Hunter. Słuchacze dowiedzą się więcej o funkcjonowaniu Królewskiego Regimentu Czołgów słuchając rozmowy z jego dowódcą Jimem Howardem.

W najnowszych odcinakach możemy usłyszeć pasjonującą rozmowę, która dotyczy funkcjonowania słynnego brytyjskiego muzeum czołgów w Bowington. Gościem jest Richard Smith, dyrektor placówki, który opowie o swojej karierze, codziennych wyzwaniach i wymieni niezliczone anegdoty z prowadzącym, z którym się osobiście zna.

Podcast Tank Nuts jest dostępny na platformach takich jak Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, a wersja wideo jest do obejrzenia na oficjalnym kanale World of Tanks na YouTube.

Bon o wartości 100 zł dla nowych graczy World of Tanks

Wyłącznie nowi, nie zarejestrowani jeszcze gracze, którzy chcą spróbować swoich sił w World of Tanks mogą uzyskać ekwipunek o wartości stu złotych. Kod: TANKNUTS należy zrealizować na stronie:

https://redir.wargaming.net/epbzk008/?pub_id=TANKNUTS_EP4_PR1

Następnie zostajemy przeniesieni na polską wersję strony. Postępujemy według wskazówek i klikamy na pomarańczowy przycisk. Kolejnym krokiem będzie rejestracja w grze.

Po rejestracji, pobraniu i odpaleniu gry, osoba dostaje rzeczy o wartości ok. 100 PLN, a dokładnie:

  • Czołg premium V poziomu Matilda Black Prince (U.K.)
  • Czołg premium III poziomu T-127 (U.S.S.R.)
  • 7 dni konta premium do World of Tanks
  • Miejsce w garażu
  • 100% wytrenowaną załogę
  • Czołg premium poziomu VI T-34-85M (U.S.S.R.) na wypożyczenie
Tank Nuts - nowy podcast Wargaming [bon o wartości 100 zł dla nowych graczy]
Tank Nuts - nowy podcast Wargaming [bon o wartości 100 zł dla nowych graczy]