Samsung wyciąga wtyczkę dla Galaxy S10. To koniec!
148
Views

Orange Polska, jeden z najpopularniejszych operatorów komórkowych w naszym kraju, podzielił się zestawieniem i pokazał, jakie smartfony wybierają Polacy. W zestawieniu znalazło się wiele zaskoczeń. Oto najpopularniejsze telefony komórkowe w sieci Orange w pierwszym kwartale 2023 roku.

Jakie smartfony wybierają Polacy? Tanie

Orange Polska podzieliło się ciekawymi statystykami dotyczącymi najpopularniejszych smartfonów w naszym kraju, oczywiście, jeśli chodzi o ofertę tego konkretnego operatora. Okazuje się bowiem, że to nie telefony z wyższej półki królowały w pierwszym kwartale 2023 roku, a właśnie te budżetowe propozycje.

Przeczytaj także: Erotyczne zdjęcia sposobem na Polaków!

Jeśli więc spodziewaliście się tutaj propozycji od Apple, czy flagowych modeli Samsunga, to jest zupełnie inaczej. Najpopularniejsze telefony w Polsce w sieci Orange to modele, których cena to ok. 1000 złotych, co raczej nie powinno być zaskoczeniem. Większość osób nie potrzebuje flagowego modelu, zwłaszcza jeśli mówimy tutaj o starszych i nieobeznanych w technologii użytkownikach.

Internet od Orange za darmo! I to w dużej ilości!_2; Te smartfony wybierają Polacy. Wiele zaskoczeń!
Jakie smartfony najchętniej kupowali klienci Orange w pierwszym Kwartale 2023 roku?

Najpopularniejsze smartfony w Polsce? Co kupują klienci Orange

Jak wynika z danych statystycznych ujawnionych przez Orange Polska, to właśnie budżetowe smartfony należały do najpopularniejszych wśród klientów “pomarańczowego” operatora. Oto pierwsza piątka tych modeli:

 1. Samsung Galaxy A13
 2. Samsung Galaxy A53
 3. Xiaomi Redmi 9A
 4. Xiaomi Redmi Note 11
 5. Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Samsung wyciąga wtyczkę dla Galaxy S10. To koniec!
Smartfony Samsunga były najpopularniejsze wśród klientów oręcz w Q1 2023. Na zdjęciu Samsung Galaxy S10. Fot. MenWorld

Źródło: Orange

   Kategoria artykułu
   Urządzenia mobilne
   Karol Snopek

   Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.