Techno Las 2021 – wspieramy eko projekt

Lubię fajne inicjatywy. Dlatego też postanowiłem napisać kilka słów na temat eko projektu o nazwie Techno Las 2021. Warto się nim zainteresować, gdyż został on objęty patronatem Lasów Państwowych, a jego inicjatorzy dotychczas posadzili już ponad 1700 drzew.

Techno Las 2021

Wpis ten będzie bardzo krótki, ale i konkretny, bo w sumie chodzi tylko o zachęcenie Was do podjęcia tematu. Dwa lata temu miałem okazję uczestniczyć w evencie Instytut Festival. Autorzy imprezy organizują również projekt pod tytułem Sadzimy Techno Las. Finał eko projektu odbędzie się 1 -2 maja 2021 w lokalizacji „Młyn Dolina Pięciu Stawów” (nie mylić z miejscem w Tatrach). O co w tym wszystkim chodzi? Kupujecie pakiet świąteczny, a konkretnie choinkę, która jest jednocześnie biletem wstępu na wydarzenie. Oczywiście po Świętach Bożego Narodzenia, które odbędą się już lada chwila nie wyrzucamy drzewka, gdyż po udaniu się do wspomnianej wcześniej lokalizacji można ją zasadzić. Las rośnie, my jesteśmy eko, wspieramy fajną inicjatywę – same profity, prawda? Oczywiście, choinkę możecie posadzić gdziekolwiek chcecie (w miarę rozsądku). Ważne, aby życie drzewka nie zakończyło się wraz z okresem świątecznym.

Więcej informacji na temat projektu Sadzimy Techno Las 2021 możecie znaleźć klikając w ten link.

Techno Las 2021 - wspieramy eko projekt
Techno Las 2021 - wspieramy eko projekt

Idea projektu

Instytut, czyli organizator jednego z największych eventów muzyki elektronicznej w Polsce promuje eco living. O co chodzi w wydarzeniu Sadzimy Techno Las? W dzień uczestnicy sadzą drzewa, natomiast w nocy wszyscy bawią się przy muzyce. Przez trzy edycje posadzono łącznie 1720 drzew. Fajnie byłoby, gdyby podczas tej edycji choinek znalazło się znacznie więcej.

Aby uzyskać informacje na temat eventu od organizatorów można zapisać się do wydarzenia na Facebooku. Myślę, że warto, ale sami to oceńcie. Lubię takie eko inicjatywy. Podobną w tamtym roku organizowała marka samochodów Volvo wypożyczając choinki na czas świąt, które później zwracane były do salonów, aby finalnie trafić znów do miejsca, gdzie postały. Tak, dobrze się domyślacie. Po prostu posadzono je w lesie.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Portugalia vs Ghana. Gdzie oglądać mecz?

Portugalia vs Ghana to mecz, na który z pewnością...

Ile kalorii ma Burger Drwala 2022? Może lepiej nie wiedzieć

Ile kalorii ma Burger Drwala? Przeanalizowałem tabelę alergenów i...

Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!

Awans reprezentacji Polski w najnowszym wirtualnym rankingu FIFA. Dzięki...

Instagram dostępny od 18 roku życia? Nowy regulamin Meta

Instagram dostępny od 18 roku życia? Nieletni nie będą...

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!