Test Apple iPhone 15 Pro Max. Flagowy smartfon marki z Cupertino.
111
Views

Powerbanki to bardzo przydatne urządzenia w momencie, kiedy poziom naładowania naszego telefonu jest bliski wyczerpania, a my nie mamy dostępu do prądu. Z reguły są to jednak oddzielne urządzenia, które zajmują dodatkowe miejsce. Ten gadżet do iPhone był bardzo popularny, a teraz wraca na rynek. Mophie zapowiedziało Juice Pack dla najnowszych smartfonów Apple.

Ten gadżet do iPhone był rozchwytywany. Wraca na rynek

Podczas targów CES, które mają potrwać od 9 do 12 stycznia, Mophie zaprezentuje swój bank energii schowany w etui dla najnowszych urządzeń z serii iPhone. Swój model dostanie zarówno wersja iPhone 15, iPhone 15 Pro, jak i iPhone 15 Pro Max.

Przeczytaj także: Oto klawiatura do iPhone, która też jest obudową. Jestem zaciekawiony

Test Apple iPhone 15 Pro Max. Flagowy smartfon marki z Cupertino.; Ten gadżet do iPhone chciał mieć każdy. Teraz powraca!
Ten gadżet do iPhone chciał mieć każdy. Teraz powraca!

W zależności od wyboru modelu tej przenośnej ładowarki otrzymamy różną moc akumulatora, który uratuje nasz telefon w nagłym przypadku. Wersja na iPhone 15 zaoferuje akumulator o pojemności 2400 mAh (bateria w smartfonie ma 3349 mAh), natomiast wersja 15 Pro została wyposażona w baterię 2600 mAh (3274 mAh). Największą pojemność będzie miało etui zaprojektowane z myślą o iPhone 15 Pro Max, ponieważ znajdziemy tutaj pojemność 2800 mAh (4422 mAh).

Co z iPhone 15 Plus?

Firma zaprezentowała swoje nietypowe powerbanki w 2019 roku, kiedy to na rynku największą popularnością cieszyły się modele iPhone X, XS, XS Max i XR. Jak możecie zauważyć, w najnowszej odsłonie serii banków energii od Mophie nie ma modelu iPhone 15 Plus. Powodem takiej decyzji jest fakt, że na rynku nie ma zbyt dużej ilości tych modeli, a firma skupiła się na najbardziej popularnych odsłonach najnowszego iPhone’a.

Ten gadżet do iPhone chciał mieć każdy. Teraz powraca!
Ten gadżet do telefonów Apple chciał mieć każdy. Teraz powraca!

Jucie Pack dla iPhone 15, 15 Pro i 15 Pro Max został wyceniony na 99,95, czyli na ok. 400 złotych. Według informacji przekazanych przez producenta, zamówienia przedsprzedażowe będzie można składać pod koniec lutego tego roku.

Test Apple iPhone 15 Pro Max. Flagowy smartfon marki z Cupertino.'; Ten gadżet do iPhone chciał mieć każdy. Teraz powraca!
Apple iPhone 15 Pro Max. Flagowy smartfon marki z Cupertino.

Źródło: The Verge

Kategoria artykułu
Gadżety · Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.