Site icon MenWorld.pl

Ten smartfon wytrzyma każdy upadek i będzie pracował 5 dni na baterii

Dzisiejsze smartfony zachwycają wyglądem, możliwościami fotograficznymi czy wydajnością, jednak ich największą bolączką pozostają baterie. We flagowym smartfonie często znajdujemy baterię o pojemności maksymalnie 5000 mAh, co starcza na maksymalnie półtora dnia użytkowania. Ulefone Power Armor 13 jest jednak zupełnie inny!

Ulfeone Power Armor 13 to smartfon z ogromną baterią

Jeśli poszukujecie wytrzymałego smartfona z ogromną baterią, to nie szukacie go w ofercie Huawei, Xiaomi czy Samsunga. Ulefone Power Armor 13 to urządzenie chińskiego producenta, które może pochwalić się naprawdę pojemnym akumulatorem. To właśnie ogniwo o pojemność aż 13 200 mAh jest największą zaletą smartfona! Jak podaje producent, bateria o takiej pojemności pozwoli na 5 dni użytkowania lub 600 godzin w trybie uśpienia. Oczywiście nie obyło się bez szybkiego ładowania z mocą 33 W.

Przeczytaj także: Tsinghua Unigroup bankrutuje. Rynek półprzewodników mocno ucierpi

Reklama

Na pokładzie smartfona Power Armor 13 znajdziemy technologię bezprzewodowego ładowania zwrotnego, który ładuje inne urządzenia z mocą 5 W. Oczywiście smartfon jest urządzeniem “pancernym”, co potwierdzają normy IP68 i IP69K. Upadki, zachlapania, zalania, pył czy wstrząsy nie mają robić wrażenia na tym modelu.

Ulefone Power Armor 13
Power Armor 13 posiada baterię o pojemności 13 200 mAh!

Wytrzymały i wydajny

Ulefone Power Armor 13 to nie “pancerny” telefon o słabej specyfikacji. Na pokładzie smartfona znajdziemy mocny układ MediaTek Helio G95, który wspierany jest przez 8 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przekazano aż 256 GB pamięci. Smartfon posiada 6,81-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD+.

Large Battery Phone King Ulefone Power Armor 13 Is Coming

Producent postanowił umieścić w Ulefone Power Armor 13 moduł NFC, dlatego też można płacić za jego pomocą za zakupy, miernik laserowy, co przyda się osobom pracującym np. przy wykończeniach mieszkania. Z tyłu umieszczono z kolei poczwórny aparat, z czego główny obiektyw ma 48 megapikseli. Z przodu znalazła się 16-megapikselowa kamera selfie. Nie zabrakło tutaj takich technologii lokalizacyjnych jak GPS czy Galileo, radia FM czy odblokowywania smartfona za pomocą skanu twarzy.

Exit mobile version