Connect
To Top

Test smartfona Honor 10 – idealny model ze średniej półki?

Czy smartfon, który będzie wydajny, a przy okazji atrakcyjny pod względem wizualnym musi być drogi? Okazuje się, że nie. Wystarczy sprawdzić model Honor 10, który to posiada cechy znane z flagowców, a przy okazji jego cena jest bardzo atrakcyjna. Co prawda bohater tego testu jest już dostępny na rynku przez długi czas, jednak nadal warto brać go pod uwagę. Sprawdźmy, co tak naprawdę oferuje.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Nie każdy potrzebuje flagowca

Jakiś czas temu testowaliśmy smartfon Samsung Galaxy S10+. Trzeba za niego zapłacić ponad cztery tysiące złotych. Nie oszukujmy się, w naszym kraju to dla wielu osób dwie pensje. Czy chcąc posiadać fajny telefon jesteśmy zmuszeni na zakup flagowca? Okazuje się, że nie. Udowodnił to Karol w recenzji smartfona ze średniej półki – Galaxy A50. Dziś jednak chciałbym przestawić model, który jest już jakiś czas na rynku. To jednak w niczym nie przeszkadza. Honor 10, bo o nim mowa kosztuje dziś około 1200 złotych. W tej cenie otrzymujemy bardzo dobre podzespoły, które zamknięte są w kompaktowej (i ciekawej) obudowie.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media