Connect
To Top

TIDAL i Bershka ogłaszają długoterminową współpracę

Platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL i międzynarodowa marka odzieżowa Bershka ogłosiły globalną i długoterminową współpracę. W ramach kooperacji we flagowych salonach Bershki na całym świecie zaaranżowane zostaną strefy muzyczne TIDAL. Klienci otrzymają również możliwość założenia konta w serwisie z trzymiesięcznym darmowym dostępem do ponad 60 mln utworów i 250 tysięcy materiałów video.

Współpraca TIDAL i Bershka

Pierwszy sklep Bershka z uruchomioną strefą muzyczną TIDAL zaprezentowany został we Włoszech, w Mediolanie. Kolejne salony pojawią się w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Polsce.

TIDAL i Bershka ogłaszają długoterminową współpracę

TIDAL i Bershka ogłaszają długoterminową współpracę

 

Korzyści dzięki kooperacji

W Strefie TIDAL klienci Bershki będą mogli zapoznać się z pełną ofertą platformy. Dodatkowo można przekonać się co ma do zaoferowania swoim użytkownikom. Przygotowana w tym celu przestrzeń będzie zawierała siedziska. Obok nich znajdą się iPady i słuchawki. Dzięki temu klienci odwiedzający sklepy zaznają chwilę wytchnienia od zakupowego ferworu. Dodatkowo każda osoba otrzyma możliwość skorzystania z trzymiesięcznej wersji próbnej TIDAL. Klienci Bershka będą mieli również okazję uczestniczyć w ekskluzywnych wydarzeniach. Mowa o TIDAL X oraz o spotkaniach „Meet&Greets” z gwiazdami.

Rozpoczynająca się współpraca między markami jest dopiero początkiem serii wspólnych projektów. Oznacza to, iż w niedalekiej przyszłości ogłoszone zostaną dodatkowe benefity.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.