Connect
To Top

TOPR otrzyma kolejną Octavię kombi z napędem 4×4

Skoda już od szesnastu lat wspiera TOPR udostępniając ratownikom swoje samochody. W ramach długoletniej współpracy Skoda przekaże Tatrzańskiemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu kolejną Octavię w wersji kombi z napędem 4×4.

Współpraca TOPR i Skody. Kolejne auto dołącza do floty ratowników

Skoda od 16 lat udostępnia ekipie ratowników TOPR modele samochodów z 4×4. Napęd na wszystkie koła świetnie sprawdza się podczas jazdy. Szczególnie tej w górskich warunkach. Wśród nich znajdują się m.in. modele takie jak YETI, OCTAVIA COMBI oraz ten popularny samochód w uterenowionej wersji SCOUT. Skoda udostępniła ratownikom także KODIAQ, czyli pierwszy SUV tej marki. Parametry samochodów dostosowane są tak, by były one odpowiednio przygotowane do codziennej pracy w górach. W ramach długoletniej współpracy Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzyma od SKODY kolejną OCTAVIĘ COMBI z napędem 4×4.

Warto również dodać, że w tym roku SKODA jest także partnerem współorganizowanego przez TOPR kongresu Międzynarodowego Komitetu Ratownictwa Alpejskiego (ICAR), który odbędzie w Zakopanem, w dniach 9 – 12 października.

SKODA i TOPR współpracują już od szesnastu lat

SKODA i TOPR współpracują już od szesnastu lat

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media