138
Views

Trener Hiszpanii, Luis Enrique w przeszłości krytykował pracę dziennikarzy, twierdząc, że tak naprawdę nie znają się na piłce nożnej. Dlatego też podczas tegorocznych mistrzostw świata rozpocznie karierę streamera, aby przekazywać kibicom informacje z pierwszej ręki.

Innowacyjny pomysł Luisa Enrique

Luis Enrique słynie ze swojej niechęci do dziennikarzy. Wierzy, że manipulują oni informacjami i są niepotrzebnym pośrednikiem między piłkarzami czy trenerami a kibicami. Dlatego też trener Hiszpanii wpadł na niecodzienny pomysł i na czas trwania mistrzostw świata w Katarze zostanie streamerem.

Trener Hiszpanii będzie streamował. Zero rozmów z dziennikarzami!
Luis Enrique postanowił zostać streamerem na czas MŚ w Katarze!

Przeczytaj także: Mundial jak żaden inny. 20 tys. kamer i SI będą pilnować porządku!

Enrique na swoim profilu na Twitterze umieścił nagranie, w którym mówi, że na czas pobytu w Doha i trwania mundialu, będzie on streamował, dzięki czemu jego komunikacja z kibicami będzie bezpośrednia i przede wszystkim odbędzie się bez udziału dziennikarzy.

Trener Hiszpanii został streamerem

Takiego czegoś jeszcze w świecie sportu nie było. Trener Hiszpanii wpadł na innowacyjny pomysł, ponieważ na czas trwania mundialu postanowił zostać streamerem. W pierwszym swoim filmiku poinformował, że do Doha przylecą 18 listopada nad ranem i wtedy tak naprawdę zacznie swoją karierę. Pierwszy stream ma się pojawić jeszcze tego samego dnia na platformie Twitch.

Trener Hiszpanii będzie streamował. Zero rozmów z dziennikarzami!
Trener Hiszpanii będzie streamował. Zero rozmów z dziennikarzami!

Trener Hiszpanii wyznał, że w ten sposób chce dać kibicom prawdziwy wgląd, na to, jak pracuje kadra narodowa, przekazać prawdziwą atmosferę mundialu, presję turnieju i przede wszystkim stawia na lepszy kontakt z kibicami.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.