TrueLife SonicBrush UV – test szczoteczki sonicznej

O uśmiech musimy dbać, ponieważ zęby są naszą wizytówką. Klasyczne szczoteczki do zębów nie są tak skuteczne jak soniczne, dlatego jeśli chcemy zadbać o higienę naszej jamy ustnej warto więc rozglądać się za właśnie takim urządzeniem. Bardzo ciekawą propozycją jest szczoteczka soniczna TrueLife SonicBrush UV, która w zestawie posiada sterylizator UV eliminujący bakterie z włosia szczoteczki. 

Jakość wykonania TrueLife SonicBrush UV

Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Korpus urządzenia został pokryty gumopodobnym materiałem, który znacząco wpływa na chwyt szczoteczki w momencie gdy ta jest mokra. Dodatkowo został on świetnie wyprofilowany, dlatego też urządzenie dobrze leży w dłoni. Na obudowie znajdziemy dwa przyciski – jeden służący do włączania i wyłączania szczoteczki, drugi zaś do wybierania z czterech dostępnych trybów mycia. 

Stacja dokująca została wykonana z plastiku i znacząco różni się od ładowarek dołączonych do szczoteczek konkurencji. Jest ona bowiem duża i zajmuje znacznie więcej miejsca, ponieważ posiada sterylizator światłem UV, do którego po każdym myciu wsadzamy końcówkę szczoteczki. Zabiera to więcej miejsca, przez co nie jest zbytnio poręczne, ale zapewnia większą higienę. 

TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej

Tryby szczotkowania

Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV posiada cztery tryby mycia zębów i każdy z nich ma inne zastosowanie. Pierwszym i podstawowym trybem jest tryb Clean, który odpowiada za dokładniejsze czyszczenie. W tym trybie moc wibracji jest najmocniejsza. Kolejnym trybem jest tryb Soft, dla osób o wrażliwym uzębieniu i delikatnych dziąsłach. Następnym trybem jest Whiten, który ma za zadanie wybielać i usuwać przebarwienia na uzębieniu. Ostatnim trybem jest tryb masażu, w którym wibracje działają pulsacyjnie. 

Do każdego z tych trybów dostępna jest inna końcówka. Każda z nich jest inaczej wyprofilowana, przez co dociera do innych zakamarków naszego uzębienia.

Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV podczas mycia zębów pracuje łącznie przez 2 minuty, robiąc przerwy co 30 sekund. Tym samym sygnalizuje, że należy zmienić obszar mycia zębów, tak aby całkowicie umyć jamę ustną. 

TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej
TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej

Bateria i ładowanie TrueLife SonicBrush UV

W szczoteczce SonicBrush UV znajdziemy pojemny akumulator, który według zapewnień producenta ma wytrzymać aż 19 dni na pojedynczym ładowaniu. Podczas testów czas ten wydłużył się do 24 dni, więc jest zupełnie inaczej niż przewiduje to producent. Jak widać producent się myli i to w pozytywnym sensie. 

Ładowanie szczoteczki w momencie, gdy ta się wyładuje zajmuje 24 godziny. 

TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej
TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej
Podsumowanie
Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV to bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą zrezygnować z klasycznej szczoteczki. Jak zapewnia producent SonicBrush UV wibruje do 40 000 razy na minutę, dlatego też zadbanie o jamę ustną będzie znacznie prostsze niż w przypadku szczoteczki nie tylko klasycznej, ale też w elektrycznej. W cenie 200 złotych to świetna propozycja.
Zalety
Elegancki wygląd
Sterylizator UV eliminujący bakterie
Dobra jakość wykonania
Długi czas pracy na baterii
Wady
9
Wynik

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...

Smartfon LG Rollable podbiłby rynek, gdyby został wydany..

Gdyby ten smartfon został wydany, nikt nie spojrzałby na...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!

Final Score
Proszę podać swoje imię tutaj