TrueLife SonicBrush UV – test szczoteczki sonicznej

O uśmiech musimy dbać, ponieważ zęby są naszą wizytówką. Klasyczne szczoteczki do zębów nie są tak skuteczne jak soniczne, dlatego jeśli chcemy zadbać o higienę naszej jamy ustnej warto więc rozglądać się za właśnie takim urządzeniem. Bardzo ciekawą propozycją jest szczoteczka soniczna TrueLife SonicBrush UV, która w zestawie posiada sterylizator UV eliminujący bakterie z włosia szczoteczki. 

Jakość wykonania TrueLife SonicBrush UV

Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Korpus urządzenia został pokryty gumopodobnym materiałem, który znacząco wpływa na chwyt szczoteczki w momencie gdy ta jest mokra. Dodatkowo został on świetnie wyprofilowany, dlatego też urządzenie dobrze leży w dłoni. Na obudowie znajdziemy dwa przyciski – jeden służący do włączania i wyłączania szczoteczki, drugi zaś do wybierania z czterech dostępnych trybów mycia. 

Stacja dokująca została wykonana z plastiku i znacząco różni się od ładowarek dołączonych do szczoteczek konkurencji. Jest ona bowiem duża i zajmuje znacznie więcej miejsca, ponieważ posiada sterylizator światłem UV, do którego po każdym myciu wsadzamy końcówkę szczoteczki. Zabiera to więcej miejsca, przez co nie jest zbytnio poręczne, ale zapewnia większą higienę. 

Reklama

TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej

Tryby szczotkowania

Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV posiada cztery tryby mycia zębów i każdy z nich ma inne zastosowanie. Pierwszym i podstawowym trybem jest tryb Clean, który odpowiada za dokładniejsze czyszczenie. W tym trybie moc wibracji jest najmocniejsza. Kolejnym trybem jest tryb Soft, dla osób o wrażliwym uzębieniu i delikatnych dziąsłach. Następnym trybem jest Whiten, który ma za zadanie wybielać i usuwać przebarwienia na uzębieniu. Ostatnim trybem jest tryb masażu, w którym wibracje działają pulsacyjnie. 

Do każdego z tych trybów dostępna jest inna końcówka. Każda z nich jest inaczej wyprofilowana, przez co dociera do innych zakamarków naszego uzębienia.

Szczoteczka TrueLife SonicBrush UV podczas mycia zębów pracuje łącznie przez 2 minuty, robiąc przerwy co 30 sekund. Tym samym sygnalizuje, że należy zmienić obszar mycia zębów, tak aby całkowicie umyć jamę ustną. 

TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej
TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej

Bateria i ładowanie TrueLife SonicBrush UV

W szczoteczce SonicBrush UV znajdziemy pojemny akumulator, który według zapewnień producenta ma wytrzymać aż 19 dni na pojedynczym ładowaniu. Podczas testów czas ten wydłużył się do 24 dni, więc jest zupełnie inaczej niż przewiduje to producent. Jak widać producent się myli i to w pozytywnym sensie. 

Ładowanie szczoteczki w momencie, gdy ta się wyładuje zajmuje 24 godziny. 

TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej
TrueLife SonicBrush UV - test szczoteczki sonicznej
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama