Connect
To Top

Trwa produkcja filmów Half-Life i Portal

Wiele komiksów oraz gier komputerowych jest przenoszonych na ekrany kin. Ile razy widzieliśmy ekranizację z udziałem Batmana, Spidermana czy Supermena. Ostatnio na wielkim ekranie pojawił się znany z gier Hitman. W sieci pojawiła się informacja, o powstaniu filmów na podstawie gier Half Life oraz Portal. Trzeba przyznać, że będzie to „rarytas” dla wszystkich wytrawnych graczy.

Za wersję kinową ma być odpowiedzialny JJ Abrams, który znany jest z kilku hitów. Po filmie Star Trek oraz jeszcze lepszym „Przebudzeniu Mocy” reżyser potwierdził, że rozpoczyna pracę nad filmową wersją Half Life oraz Portal. Scenarzyści już zabrali się do pracy jednak na efekty będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Obie gry nawiązują do siebie fabularnie jednak reżyser nie potwierdza połączenia obu tytułów w jednym filmie.  Abrams odniósł się do zaangażowania fanów gier, wskazując amatorski film Portal: No Escape, który osiągnął już liczbę ponad 17 milionów wyświetleń na Youtube.

Jako przedsmak zapowiadanych ekranizacji poniżej zamieszczamy odnośnik do amatorskiej wersji Portal. Nie zależnie od tego czy tytuły zostaną połączone czy nie są pozycją obowiązkową dla każdego gracza.

More in Film

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media