143
Views

Tego jeszcze nie grali! Ubrania upierzesz na… stacji paliw Circle K. Czyżby przedsiębiorstwo wiedziało, że nie samym paliwem się żyje? W sumie, coraz większy nacisk na zakup aut elektrycznych sprawia, że firmy starają się zachęcić w inny sposób klientów. Z drugiej strony samoobsługowe pralkomaty to świetny pomysł szczególnie na tzw. MOP-ach, a więc parkingach przy drogach ekspresowych i autostradach.

Kierowcy ciężarówek zazwyczaj muszą “kombinować” aby posiadać czyste ubrania. Przedsiębiorstwo znane ze stacji paliw – Circle K postanowiło wyjść na przeciw z bardzo fajnym rozwiązaniem. Pralkomaty, a konkretnie pralko-suszarki firmy Break&Wash są już ulokowane na czterech stacjach. Mowa o ul. Powstańców Śląskich 90 oraz Al. Rodowicza “Anody” 6 w Warszawie, a także przy ul. Mogilskiej 81 w Krakowie. Sieć umieściła pralko-suszarki przy Al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27 w Łodzi. Koleje urządzenie ma pojawić się na powstającej stacji obsługi podróżnych – MOP Kępsko Zachód.

Pralkomaty na Circle K – pralko-suszarki na stacjach paliw

Zapytacie zapewne jak to działa? Wspomniane urządzenia, które pojawiły się już w kilku lokalizacjach umożliwiają pranie oraz suszenie naszych ubrań. Jest to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących na dalszych odcinkach np. kamperami i, co tu dużo mówić, dla kierowców zawodowych. Pralkomaty Circle K oferują trzy różne programy prania, które dostosowujemy do zabrudzeń oraz typu naszej odzieży. A są to: 30 stopni w 20 minut, 40 stopni w 35 minut oraz 60 stopni w 45 minut.

Urządzenie może również wysuszyć nasze pranie. W tym przypadku mówimy o dwóch opcjach suszenia w temperaturze 40 stopni. Oba pracują przez 20 minut. Co ważne, użytkownik chcący skorzystać z pralkomatu na Circle K może zapłacić zarówno gotówka, kartą płatniczą, jak i kartą przedpłaconą – pre-paid. Mało tego, wcale nie musimy posiadać własnych środków piorących. Oczywiście, możemy, ale jeśli ich nie posiadamy, możemy kupić takie produkty na miejscu – na stacji. Ostatnia, najważniejsza rzecz. Pralkomaty, z racji tego, że to urządzenia samoobsługowe, działają przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Aż dziwi mnie to, że dopiero teraz ktoś wpadł na takie rozwiązanie. Chyba, że o czymś nie wiem i podobne urządzenia znajdują się już np. na innych stacjach paliw? Tak czy inaczej, świetny pomysł!

Co o nowości na stacjach mówi przedstawiciel sieci?

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim wygodą klienta. Stawiamy na rozwiązania, które zgodnie z modelem convenience ułatwiają życie, dlatego zdecydowaliśmy na wprowadzenie pierwszych pralkomatów na naszych stacjach. Odwiedzają nas kierowcy zawodowi, osoby podróżujące przez Polskę i Europę i to właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy nową usługę. Często w dużych turystycznych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków, indywidualni klienci poszukują takich rozwiązań – chcielibyśmy, aby na naszych stacjach znaleźli jak najwięcej udogodnień i robimy kolejny krok w tym kierunku – mówi Renata Timoščik, dyrektor ds. rozwoju oferty sklepowej w Circle K Polska.

Sprawdź również nasze testy samochodów nowych. Szczegóły na temat nowego rozwiązania można znaleźć na stronie sieci.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.