80
Views

Wojna na Ukrainie nadal trwa i słyszymy o bezwzględności Rosjan w stosunku do ukraińskich cywilów. Żołnierze Federacji Rosyjskiej przywłaszczają sobie wszystko, co wpadnie im w oczy, a ich bezczelność w tym, jest aż rażąca. Pewien rosyjski żołnierz podczas “misji pokojowej na Ukrainie” ukradł PlayStation 4. Teraz prosi właściciela o udostępnienie mu hasła!

Skradzione PlayStation 4 bez hasła jest bezużyteczne

Bezczelność Rosjan nie zna granic i najnowszy przypadek jest tego potwierdzeniem. Jest również przykładem, że nie są oni obdarzeni zbyt dużą inteligencją. Mieszkaniec Mariupola na mediach społecznościowych poinformował o incydencie, jaki w ostatnich dniach go napotkał. Mężczyzna oznajmił, że rosyjski żołnierz włamał się do jego mieszkania i ukradł urządzenia elektroniczne, w tym konsolę PlayStation 4.

playstation 4
Ukradł PlayStation 4 i prosi właściciela o hasło. Rosjanie to stan umysłu

Żołnierz ucieszony ze swojego czynu, po jakimś czasie powrócił do swojego miejsca zamieszkania i postanowił podłączyć PlayStation 4 do zasilania i odprężyć się przed kilkoma ciekawymi tytułami. Tak się jednak nie stało, ponieważ konsola japońskiego producenta posiadała zabezpieczenie hasłem, bez którego korzystanie z urządzenia jest po prostu niemożliwe. Rosjanin wpadł na pewien pomysł.

Ukradł i prosi o hasło. Bezczelność Rosjan nie zna granic

Przy próbie uruchomienia konsoli PlayStation 4 Rosjanin napotkał barierę, którą bardzo trudno przejść, a z pewnością potrzeba do tego specjalisty. Konsola należąca do Ukraińca była zabezpieczona hasłem. Bez podania hasła nie będziemy w stanie korzystać z tego, co oferuje to urządzenie. Rosjanin wpadł na bardzo sprytny pomysł… i zwrócił się do właściciela o podanie hasła.

Niezależnie od tego, co chciał zrobić z konsolą Rosjanin, czy ukradł ją dla siebie czy też z chęcią sprzedaży urządzenia, teraz jest to niemożliwe, ponieważ nie posiada on wymagającego hasła. Konsole PlayStation 4 to bardzo cenny towar na terenie Federacji Rosyjskiej, ponieważ Sony w ramach sankcji zatrzymało import swoich urządzeń oraz zablokowało dostęp do PS Store, przez co też zostało pozwane.

Przeczytaj także: Sony. Rosjanie chcą odszkodowania za zablokowanie PS Store!

Źródło: GeekWeek.Interia

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.