Ukradł PlayStation 4 i prosi właściciela o hasło. Rosjanie to stan umysłu

Wojna na Ukrainie nadal trwa i słyszymy o bezwzględności Rosjan w stosunku do ukraińskich cywilów. Żołnierze Federacji Rosyjskiej przywłaszczają sobie wszystko, co wpadnie im w oczy, a ich bezczelność w tym, jest aż rażąca. Pewien rosyjski żołnierz podczas „misji pokojowej na Ukrainie” ukradł PlayStation 4. Teraz prosi właściciela o udostępnienie mu hasła!

Skradzione PlayStation 4 bez hasła jest bezużyteczne

Bezczelność Rosjan nie zna granic i najnowszy przypadek jest tego potwierdzeniem. Jest również przykładem, że nie są oni obdarzeni zbyt dużą inteligencją. Mieszkaniec Mariupola na mediach społecznościowych poinformował o incydencie, jaki w ostatnich dniach go napotkał. Mężczyzna oznajmił, że rosyjski żołnierz włamał się do jego mieszkania i ukradł urządzenia elektroniczne, w tym konsolę PlayStation 4.

playstation 4
Ukradł PlayStation 4 i prosi właściciela o hasło. Rosjanie to stan umysłu

Żołnierz ucieszony ze swojego czynu, po jakimś czasie powrócił do swojego miejsca zamieszkania i postanowił podłączyć PlayStation 4 do zasilania i odprężyć się przed kilkoma ciekawymi tytułami. Tak się jednak nie stało, ponieważ konsola japońskiego producenta posiadała zabezpieczenie hasłem, bez którego korzystanie z urządzenia jest po prostu niemożliwe. Rosjanin wpadł na pewien pomysł.

Ukradł i prosi o hasło. Bezczelność Rosjan nie zna granic

Przy próbie uruchomienia konsoli PlayStation 4 Rosjanin napotkał barierę, którą bardzo trudno przejść, a z pewnością potrzeba do tego specjalisty. Konsola należąca do Ukraińca była zabezpieczona hasłem. Bez podania hasła nie będziemy w stanie korzystać z tego, co oferuje to urządzenie. Rosjanin wpadł na bardzo sprytny pomysł… i zwrócił się do właściciela o podanie hasła.

Niezależnie od tego, co chciał zrobić z konsolą Rosjanin, czy ukradł ją dla siebie czy też z chęcią sprzedaży urządzenia, teraz jest to niemożliwe, ponieważ nie posiada on wymagającego hasła. Konsole PlayStation 4 to bardzo cenny towar na terenie Federacji Rosyjskiej, ponieważ Sony w ramach sankcji zatrzymało import swoich urządzeń oraz zablokowało dostęp do PS Store, przez co też zostało pozwane.

Przeczytaj także: Sony. Rosjanie chcą odszkodowania za zablokowanie PS Store!

Źródło: GeekWeek.Interia

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Canelo do Messiego: „Módl się, żebym Cię nie spotkał”. Bokser grozi piłkarzowi!

Reprezentacja Argentyny w drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata...

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...

Columbia Sportswear przetestuje swoją technologię na Księżycu!

Columbia Sportswear to marka odzieżowa, która w swoich produktach...

FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

FIFA 23 na PC może nie należy do wybitnie...

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!