Ukrainiec odkrył gdzie są jego słuchawki. Na.. Białorusi

Podczas wojny rosyjscy żołnierze nie tylko dewastują co się da i mordują niewinnych ludzi. Dochodzi do licznych kradzieży. Potwierdzeniem jest „historia”, którą zaprezentowano na Twitterze. Ukrainiec odkrył gdzie są jego słuchawki. Nie zgadniecie. Pojawiły się na Białorusi.

Wspomniana sytuacja utwierdza tylko w przekonaniu, że niektórzy żołnierze rosyjscy nie do końca myślą poprawnie. Pewien Ukrainiec odkrył gdzie są jego słuchawki. Domyślam się, że jest to model AirPods Pro, co z resztą można wywnioskować po załączonym poniżej zrzucie ekranowym. Okazało się, że znalazły się na Białorusi. Dowiedział się o tym dzięki geolokalizacji, jaką oferują urządzenia Apple. Ciekawy jestem czy złodziej, który je ukradł zdaje sobie sprawę z tego, że pokazał lokalizację swoich współtowarzyszy broni. Wydaje mi się, że nie ma o tym pojęcia. Może to i lepiej? Dzięki temu ukraińscy żołnierze będą mieli wgląd w to, gdzie znajduje się wojsko rosyjskie.

Ukrainiec odkrył gdzie są jego słuchawki. Na.. Białorusi

Skradzione przez okupanta w pobliżu Żytomierza słuchawki to nie jedyna rzecz, która znalazła się w rękach złodziei. Według innego wpisu, w mieście Narowla żołnierze zorganizowali targ aby sprzedać bądź wymienić łupy skradzione Ukraińcom. Czy to prawda? Sami oceńcie. Odsyłam do wpisu.

Ukrainiec odkrył gdzie są jego słuchawki. Na.. Białorusi

Źródło: Ukraine_World na Twitterze.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

Czy inwestycja w Bitcoin jest lepsza od złota w 2022 roku?

Rosnąca baza użytkowników, szybko zmieniająca się sieć firm opartych...

Na popularnym serwisie aukcyjnym już tego nie kupisz.

Walka z motoryzacją wchodzi na kolejny poziom. Na popularnym...

Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!

Brazylia jest jednym z głównych faworytów tegorocznego mundialu. Pierwszym...

Mandat za opony? Sprawdź, czy Ty też możesz go dostać!

Zima rozkręciła się na dobre. Wielu kierowców na ostatnią...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!