Sony w ostatnim czasie rozpieszcza użytkowników komputerów PC. Jedna z najlepszych gier dostępnych na konsole PlayStation trafi na pecety. Mowa tutaj o tytule Uncharted 4: Kres Złodzieja!

Kolejny tytuł PlayStation trafia na komputery PC

W ostatnim czasie, japoński gigant mocno inwestuje w rynek komputerów PC. Platforma do gier Steam zyskała osobną zakładkę “PlayStation Studios”, w której można znaleźć gry stworzone dotychczas tylko i wyłącznie na konsole PlayStation. Kilka dni temu na komputery PC trafił Days Gone. W sierpniu ubiegłego roku gracze komputerów stacjonarnych i laptopów mogli cieszyć się z rozgrywki Horizon: Zero Dawn. Jak się okazuje to nie koniec niespodzianek.

Przeczytaj także: W końcu zobaczymy pełną mocą PlayStation 5!

Podczas spotkania z inwestorami, Sony przedstawiło plan, który jasno wyjawił, że Uncharted 4 wkrótce pojawi się na komputerach z systemem Windows. Jest to bardzo dobra wiadomość dla graczy. Gra o przygodach Nathana Drake jest jednym z najlepszych tytułów wydanych na konsole japońskiego producenta.

Uncharted 4- Kres Złodzieja
Gra Uncharted 4: Kres Złodzieja trafi na komputery PC!

Uncharted 4: Kres Złodzieja trafi do posiadaczy pecetów

Uncharted 4: Kres Złodzieja to bez wątpienia, obok Horizon: Zero Dawn, jeden z najlepszych tytułów dostępnych na konsole Sony PlayStation. Gra opowiada o przygodach Nathana Drake, poszukiwacza przygód oraz podróżnika. Bohater na swojej drodze napotyka wiele niebezpieczeństw i zagadek, z którymi gracz musi sobie poradzić. Ten trzecioosobowy tytuł potrafi wciągnąć świetną fabułą, grafiką i mechaniką.

Nie wiemy jeszcze kiedy gra trafi na komputery PC. To samo tyczy się wymagań sprzętowych. Na tą chwilę informacje sugerują, że na komputery trafi czwarta część przygód Drake, nie wiadomo jeszcze co z pozostałymi. Miejmy nadzieje, że te również trafią na platformę Steam.