Connect
To Top

Używane auto do firmy do 20 tysięcy złotych

Stało się. Założyłeś firmę. Potrzebujesz jednak samochodu, którego będziesz używał w celach biznesowych. Nie musi to być jednak luksusowe auto premium. Chcesz by auto mało paliło, było niedrogie w utrzymaniu, ah i jego cena nie powinna być wysoka. Krótko mówiąc ma to być używane auto do firmy do 20 tysięcy złotych. Zobaczmy, co można kupić za tą stosunkowo niewielką kwotę.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wybierając używane auto do firmy do 20 tysięcy złotych, a raczej tworząc to zestawienie zwracałem uwagę przede wszystkim na wiek pojazdu. Chciałem aby samochody były maksymalnie z 2011 roku. Nie oszukujmy się, za 20 tysięcy złotych nie kupicie dwuletniej perełki. Każdy samochód musiał być oferowany także z fakturą VAT, gdyż będziemy go przecież chcieli wliczyć w koszt prowadzenia firmy. Sprawdziłem opinie na temat konkretnych modeli i wersji silnikowych. Eksploatacja i wymiana rzeczy, które się zużywają to jedno, natomiast awarie i problemy z podzespołami to drugie. Pamiętajmy, że konkretne modele mogą się od siebie różnić, ponieważ nie wiemy tak naprawdę jakim kierowcą był poprzedni użytkownik auta. Może się okazać, że silnik z najlepszymi ocenami będzie mocno wyeksploatowany, przez co kolejnemu właścicielowi przysporzy wiele problemów. Jeśli macie wyrobione zdanie na temat konkretnego auta i silnika, który tutaj prezentuję dajcie znać. Chętnie poznam Wasze opinie w komentarzach.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media