Victorinox Classic SD – Classic Limited Edition 2021 w sprzedaży!

Scyzoryki to niewielkie urządzenia, które nie raz mogą uratować sytuację swoją funkcjonalnością. Firma Victorinox wprowadziła na rynek limitowaną edycję kultowego scyzoryka Classic SD. Kolekcja Classic Limited Edition 2021 została stworzona pod przewodnictwem motywu „Wzory świata”.

Victorinox Classic SD – Classic Limited Edition 2021 to niesamowicie prezentująca się kolekcja

Udział w tworzeniu kolekcji Victorinox Classic SD – Classic Limited Edition 2021 wzięli fani marki z całego świata. Jak informuje producent, zgłoszono 2 529 projektów, których motywem przewodnim był temat „Wzory świata”. Wszystkie z prac były niezwykle kreatywne i przede wszystkim różnorodne, jednak tylko 10 z nich znalazło się na scyzorykach marki.

Osoby piorące udział w corocznym konkursie stanęli przed zadaniem umieszczenia swojej wizji na 58-milimetrowej okładce scyzoryka Classic SD. Głosowanie odbyło się za pośrednictwem strony internetowej. Głosujący wybrali 10 projektów, które ostatecznie znalazły się na tym niewielkim akcesorium.

Reklama

Kolekcja dostępna będzie jedynie przez określony czas

Scyzoryki Victorinox Classic SD z limitowanej edycji dostępne będą przez określony czas. Akcesoria trafią do sprzedaży już niebawem i będą dostępne jedynie do końca tego roku. Scyzoryki ze wszystkim dziesięcioma wzorami dostępne są w sklepach specjalistycznych, z pamiątkami i upominkami oraz w salonach firmowych Victorinox, a także online.

Wszystkie modele wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Marka ze 130-letnim doświadczeniem oferuje dożywotnią gwarancję na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne. Edycja Classic Limited Edition 2021 oferuje małe ostrze, nożyczki, pilnik do paznokci, śrubokręt 2,5 mm, kółko do kluczy, wykałaczkę i pęsetę. Wszystkie modele wyceniono na 109 złotych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama