Victorinox Huntsman Year of Tiger – limitowany scyzoryk w sprzedaży

Scyzoryk to bardzo przydatne narzędzie. Tego raczej nie trzeba nikomu udowadniać. Do sprzedaży trafił właśnie limitowany do ośmiu tysięcy sztuk model Victorinox Huntsman Year of Tiger. Dlaczego warto się mu przyjrzeć bliżej, a najlepiej wejść w jego posiadanie?

Limitowana edycja szwajcarskiego scyzoryka

W związku z tym, że pierwszego lutego rozpocznie się Rok Tygrysa, marka Victorinox zdecydowała się na „wypuszczenie” limitowanej edycji scyzoryka z serii „Huntsman Year of”. Jest to gadżet, który ma upamiętniać osoby urodzone w chińskim Roku Tygrysa. Mowa o rocznikach 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010. Być może jest to więc dobry gadżet dla kogoś, kogo znasz? Kim jest osoba, która urodziła się w chińskim Roku Tygrysa? Według kultury wschodu jest to ktoś, kto cechuje się siłą, pewnością siebie, ale i namiętnością. Będzie to osoba wrażliwa, czasami nieufna, aczkolwiek zawsze gotowa do działania. Czy taki jest prezentowany scyzoryk?

Victorinox Huntsman Year of Tiger – limitowany model dostępny w sprzedaży

Ten szwajcarski scyzoryk wyposażony w aż czternaście narzędzi, dzięki którym będziemy mogli otworzyć wino, przycinać nici i piłować drewno. Oto lista wszystkich narzędzi:

 1. ostrze, duże
 2. ostrze, małe
 3. otwieracz do puszek
 4. śrubokręt 3 mm
 5. otwieracz do kapsli
 6. śrubokręt 6 mm
 7. przyrząd do zdejmowania izolacji
 8. Rozwiertak, szpikulec i szydło
 9. nożyczki
 10. piła do drewna
 11. hak wielofunkcyjny
 12. kółko do kluczy
 13. korkociąg
 14. SIM card pin

Pamiętajmy, że nie tylko o funkcje chodzi. W przypadku tego modelu mówimy o scyzoryku limitowanego do ośmiu tysięcy sztuk. To oznacza, że Victorinox Huntsman Year of Tiger lepiej wykorzystać w celach kolekcjonerskich. Oprócz pięknych zdobień na obudowie – mam na myśli tu przede wszystkim tygrysa – zyskujemy certyfikat autentyczności oraz pudełko upominkowe. Warto również wspomnieć, że sam scyzoryk posiada wybitą cyfrę, która sugeruje to, z którą sztuką pośród ośmiu tysięcy wyprodukowanych mamy do czynienia.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat prezentowanego szwajcarskiego scyzoryka, warto odwiedzić stronę producenta.

Sprawdź również nasze publikacje z kategorii ciekawostki.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

USB typu C w iPhone już w przyszłym roku!

Czas złącza Lightning powoli dobiega końca. Jak podają najnowsze...

Aktor Ryan Grantham skazany na dożywocie za zabójstwo matki

Aktor Ryan Grantham został skazany na dożywocie za zabójstwo...

Mattia Binotto do zwolnienia – powstała petycja fanów

Na platformie change.org powstała petycja, aby zwolnić szefa zespołu...

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj