154
Views

– Oddaliśmy w ręce użytkowników zawartość wzbogacającą rozgrywkę w Weedcraft Inc. Gracze otrzymali ciekawą, zajmującą historię meksykańskiej rodziny, której jedynym źródłem utrzymania jest hodowla i sprzedaż konopi. Po śmierci głowy rodziny będą musieli odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się świecie, nowych realiach i zmierzyć z dotąd nieznanymi problemami. Postaraliśmy się, aby dostarczyć użytkownikom emocji i doświadczeń, jakich jeszcze nie poznali w grze – mówi Kacper Kwiatkowski, współzałożyciel Vile Monarch

Weedcraft Inc. to symulator handlu i produkcji marihuany, w którym celem gracza jest zdobycie pozycji lidera na konkurencyjnym rynku marihuany. Użytkownik dostaje pełen wachlarz możliwości do zarządzania biznesem i może wybrać ścieżkę, którą będzie podążać – legalną lub nielegalną. W nowym scenariuszu pod tytułem Żar, bohaterką historii jest Celia Hernandez, córka meksykańskiego imigranta, który zaczął produkować marihuanę, aby utrzymać rodzinę. Po śmierci ojca, to w jej rękach spoczywa odpowiedzialność za rodzinny interes. W obliczu legalizacji będzie musiała odnaleźć swoją drogę pomiędzy zmieniającymi się gustami klientów, działaniami korporacyjnej konkurencji oraz presją ze strony rodziny.

Weedcraft Inc. - kontrowersyjna gra studia Vile Monarch z nowym scenariuszem

Zwracamy szczególną uwagę na informacje, które otrzymujemy od naszej społeczności graczy, dlatego w aktualizacji, poza nowym scenariuszem, wprowadziliśmy również serię poprawek, o które prosili użytkownicy. Wzbogaciliśmy m.in. moduł przemytu, warstwę dźwiękową, dodaliśmy możliwość przyspieszania dialogów. Gra jest teraz bardziej płynna i intuicyjna, co powinno wpłynąć na jeszcze lepszy odbiór przez graczy – informuje Grzegorz Mazur, współzałożyciel Vile Monarch

Weedcraft Inc. znalazło się w kwietniowym podsumowaniu dwudziestu bestsellerów Steam. Gry, które umieszczono w zestawieniu wygenerowały najwyższe przychody w ciągu pierwszych dwóch tygodni od daty wydania.

 

Więcej informacji o grze:

https://weedcraftgame.com/

https://store.steampowered.com/app/622720/Weedcraft_Inc/

https://twitter.com/WeedcraftInc

Kategoria artykułu
Gry · Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.