Connect
To Top

Weedcraft Inc. – kontrowersyjna gra studia Vile Monarch z nowym scenariuszem

Weedcraft Inc., symulator ekonomiczny zarządzania produkcją marihuany, został rozbudowany o nową zawartość. Twórcy gry, Vile Monarch wraz z wydawcą Devolver Digital, przygotowali nowy scenariusz fabularny Żar, który koncentruje się na zmianach w nielegalnym rodzinnym interesie. Posiadacze gry na platformie Steam lub GOG.com mogą od dziś korzystać z nowej zawartości.

– Oddaliśmy w ręce użytkowników zawartość wzbogacającą rozgrywkę w Weedcraft Inc. Gracze otrzymali ciekawą, zajmującą historię meksykańskiej rodziny, której jedynym źródłem utrzymania jest hodowla i sprzedaż konopi. Po śmierci głowy rodziny będą musieli odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się świecie, nowych realiach i zmierzyć z dotąd nieznanymi problemami. Postaraliśmy się, aby dostarczyć użytkownikom emocji i doświadczeń, jakich jeszcze nie poznali w grze – mówi Kacper Kwiatkowski, współzałożyciel Vile Monarch

Weedcraft Inc. to symulator handlu i produkcji marihuany, w którym celem gracza jest zdobycie pozycji lidera na konkurencyjnym rynku marihuany. Użytkownik dostaje pełen wachlarz możliwości do zarządzania biznesem i może wybrać ścieżkę, którą będzie podążać – legalną lub nielegalną. W nowym scenariuszu pod tytułem Żar, bohaterką historii jest Celia Hernandez, córka meksykańskiego imigranta, który zaczął produkować marihuanę, aby utrzymać rodzinę. Po śmierci ojca, to w jej rękach spoczywa odpowiedzialność za rodzinny interes. W obliczu legalizacji będzie musiała odnaleźć swoją drogę pomiędzy zmieniającymi się gustami klientów, działaniami korporacyjnej konkurencji oraz presją ze strony rodziny.

Zwracamy szczególną uwagę na informacje, które otrzymujemy od naszej społeczności graczy, dlatego w aktualizacji, poza nowym scenariuszem, wprowadziliśmy również serię poprawek, o które prosili użytkownicy. Wzbogaciliśmy m.in. moduł przemytu, warstwę dźwiękową, dodaliśmy możliwość przyspieszania dialogów. Gra jest teraz bardziej płynna i intuicyjna, co powinno wpłynąć na jeszcze lepszy odbiór przez graczy – informuje Grzegorz Mazur, współzałożyciel Vile Monarch

Weedcraft Inc. znalazło się w kwietniowym podsumowaniu dwudziestu bestsellerów Steam. Gry, które umieszczono w zestawieniu wygenerowały najwyższe przychody w ciągu pierwszych dwóch tygodni od daty wydania.

 

Więcej informacji o grze:

https://weedcraftgame.com/

https://store.steampowered.com/app/622720/Weedcraft_Inc/

https://twitter.com/WeedcraftInc

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media