[Akt.] WhatsApp nie działa! Co się dzieje z komunikatorem?

WhatsApp nie działa. Użytkownicy na całym świecie skarżą się na niedziałający komunikator. Co się dzieje? Kiedy aplikacja zostanie naprawiona?

Popularny komunikator ma problemy

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Z jego usług korzysta miliony użytkowników, którzy wykorzystują go nie tylko do rozmów prywatnych, ale także biznesowych. Wielu sprzedawców właśnie w ten sposób kontaktuje się z klientem. Okazuje się, że WhatsApp nie działa.

WhatsApp
Komunikator ma problemy z poprawnym działaniem.

Przeczytaj także: WhatsApp jest bezpieczniejszy niż iMessage? Mark Zuckerberg jest tego pewien

Reklama

Zgłoszenia o tym, że WhatsApp nie działa, dochodzą z całego świata. Pierwsze informacje o tym, że popularny komunikator ma problemy z poprawnym działaniem, pojawiły się już w okolicach 9:00 dnia dzisiejszego. Z czasem zgłoszeń zaczęło przybywać zdecydowanie więcej. Co takiego nie działa?

WhatsApp nie działa – co się dzieje?

WhatsApp nie działa na całym świecie. Z całego globu spływają zgłoszenia, że popularny komunikator przestał dokładnie działać. Użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Pojawiają się również zgłoszenia mówiące o tym, że aplikacja ma problem z połączeniem się z serwerem.

Nie ma informacji na temat tego, co poszło nie tak. Zarówno Meta, jak i WhatsApp milczą w tej sprawie, dlatego też nie wiemy, kiedy wszystko wróci do porządku.

WhatsApp nie działa
Zgłoszenia z serwisu DownDetector

Źródło: DownDetector

AKTUALIZACJA – Aplikacja działa już poprawnie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama