Wiemy, kiedy Overwatch 2 trafi na Steam!
169
Views

Overwatch 2, kontynuacja popularnej gry, która zadebiutowała 4 października 2022 roku, jest gotowa na kolejny krok. Po miesiącach od premiery, Blizzard Entertainment postanowił poszerzyć zasięg tytułu, wprowadzając go na platformę Steam.

Blizzard otwiera się na nową platformę

Pierwsza odsłona Overwatch odniosła ogromny sukces, zdobywając serca milionów graczy na całym świecie. Gra zyskała uznanie zarówno za swoją innowacyjną rozgrywkę, jak i charakterystyczne postacie, które stały się ikonami popkultury. Druga odsłona nie była już tak popularna, a to głównie przez fakt, że Blizzard zapowiedział brak rozwoju treści kooperacyjnych w grze.

Przeczytaj także: Jedna z najlepszych gier ostatnich lat trafi do Game Pass?

Wiemy, kiedy Overwatch 2 trafi na Steam!
Wiemy, kiedy Overwatch 2 trafi na Steam!

Blizzard Entertainment dotychczas oferował swoje gry wyłącznie na swojej platformie Battle.net, jednak Overwatch 2 będzie pierwszą grą, która trafi na Steam. To z pewnością ogromna zmiana, która pozwoli przyciągnąć nowych graczy.

Overwatch 2 trafi na Steam, a z nią inne tytuły!

Strona Overwatch 2 już pojawiła się na Steam, a data premiery została ustalona na 10 sierpnia. To jednak nie oznacza, że tytuł zniknie z platformy Battle.net – gracze wciąż będą mogli korzystać z gry na tej platformie.

Wiemy, kiedy Overwatch 2 trafi na Steam!
Wiemy, kiedy Overwatch 2 trafi na Steam! Będzie to 10 sierpnia! Źródło: Steam

Blizzard potwierdził również, że inne gry z ich portfolio także trafią na Steam, jednak nie podał jeszcze dokładnych informacji na ten temat. Wprowadzenie Overwatch 2 na tę najpopularniejszą platformę do gier na świecie może być pierwszym krokiem do jeszcze szerszej dostępności ich tytułów dla graczy na całym globie.

Źródło: Steam

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.