Konsola Xbox Series X czy Series S - którą wybrać?; Sony dogadało się z Microsoftem. 10 lat współpracy!
141
Views

Elden Ring, uznawany za jedną z najlepszych gier ostatnich lat, może wkrótce zawitać do popularnej usługi Xbox Game Pass od Microsoftu. To rewelacyjna wiadomość dla miłośników tej epickiej produkcji, która zdobyła uznanie graczy i krytyków na całym świecie.

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat wkrótce w popularnej usłudze?

Xbox Game Pass to jedna z najlepszych decyzji podjętych przez Microsoft w ostatnich latach. Dzięki tej usłudze gracze mają dostęp do szerokiego katalogu gier, zarówno na konsole Xbox, jak i komputery PC. Codziennie powiększający się wybór tytułów przyciąga coraz większą rzeszę abonentów.

Przeczytaj także: Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę!

Po przejęciu wydawnictwa Activision-Blizzard przez Microsoft, oferta gier typu AAA w Xbox Game Pass stanie się jeszcze bogatsza i bardziej różnorodna. To właśnie takie kroki sprawiają, że usługa ta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla społeczności graczy.

Elden Ring trafi do Xbox Game Pass?

Wczoraj światło dzienne ujrzał sugestywny wpis na Twitterze autorstwa Sarah Bond, vice-prezydentki Microsoftu ds. doświadczeń twórców gier i ekosystemu ds. konsoli Xbox. W poście znalazła się emotka przedstawiająca starszą osobę oraz pierścionek, co sugeruje, że Elden Ring ma szansę trafić do Xbox Game Pass.

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat trafi do Game Pass?
Sarah Banks dość dosadnie zasugerowała, jaka gra trafi do Xbox Game Pass. Źródło: Twitter

Sukces Elden Ring jest bez wątpienia imponujący. Gra została stworzona we współpracy między FromSoftware i George’em R.R. Martinem, autorem sagi “Pieśń Lodu i Ognia”. Dzięki unikalnej oprawie wizualnej, wartkiej akcji i bogatej fabule, produkcja zdobyła uznanie zarówno wśród graczy, jak i recenzentów, zdobywając wiele nagród i osiągając komercyjny triumf.

Oficjalna informacja na temat dołączenia gry do Xbox Game Pass wciąż nie została potwierdzona.

Elden Ring Xbox Game Pass
Gra FromSoftware wkrótce trafi do Xbox Game Pass?

Źródło: WCCFTech

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.