Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę!

Twoja konsola PlayStation 5 pójdzie do kosza, jeśli tego nie zmienisz! Discord dostępny na PS5! Ogromny update systemu!; Sony dominuje. PS5 sprzedaje się tak, że Xbox nie ma czego szukać; Sony dogadało się z Microsoftem. 10 lat współpracy!; Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę! Twoja konsola PlayStation 5 pójdzie do kosza, jeśli tego nie zmienisz! Discord dostępny na PS5! Ogromny update systemu!; Sony dominuje. PS5 sprzedaje się tak, że Xbox nie ma czego szukać; Sony dogadało się z Microsoftem. 10 lat współpracy!; Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę!
PlayStation 5 Fot. mat. wł.

Podczas prezentacji dokumentów dotyczących przejęcia Activison-Blizzard przez Microsoft, które były niezbędne do przeprowadzenia akwizycji, ujawniono informacje o tym, kiedy nastąpi premiera PlayStation 5 Slim. Długo nie będziemy musieli czekać!

Premiera PlayStation 5 Slim – konsola wkrótce zadebiutuje?

Już wcześniej z tych samych dokumentów dowiedzieliśmy się, że nowa konsola Nintendo zostanie wyposażona w moc, porównywalną do starszej generacji konsol PS4 i Xbox One. Teraz Microsoft zdradził informacje na temat nowej konsoli swojego największego konkurenta.

Przeczytaj także: Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!

Reklama

Twoja konsola PlayStation 5 pójdzie do kosza, jeśli tego nie zmienisz! Discord dostępny na PS5! Ogromny update systemu!; Sony dominuje. PS5 sprzedaje się tak, że Xbox nie ma czego szukać; Sony dogadało się z Microsoftem. 10 lat współpracy!; Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę!
Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę! Na zdjęciu PlayStation 5 Fot. mat. wł.

Według Nicka Bakera z Xbox Era, premiera PlayStation 5 Slim zaplanowana jest na sierpień tego roku. Wydarzenie, na którym prawdopodobnie zostanie ona zaprezentowana, ma odbyć się w przyszłym miesiącu. Gracze oczekują z niecierpliwością na oficjalne informacje od Sony w tej sprawie.

Co więcej, Microsoft podczas ujawniania daty premiery PlayStation Slim, zdradził również cenę konsoli. Według przecieków, PlayStation 5 Slim będzie kosztować 399,99 USD.

Nieco sprzeczne informacje

Z kolei Tom Henderson, ceniony informator branżowy, twierdzi, że wersja Slim będzie po prostu drugą generacją PS5. Przewiduje on, że urządzenie zadebiutuje we wrześniu. Będzie to też wersja z odłączanym napędem, który będzie sprzedawany oddzielnie.

Twoja konsola PlayStation 5 pójdzie do kosza, jeśli tego nie zmienisz!; Discord na PS5 już wkrótce! Kiedy?; Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę!
Premiera PlayStation 5 Slim. Microsoft zdradził datę!

Jeśli myślicie, że nowa wersja konsoli będzie mocniejsza, to przecieki sugerują, że urządzenie będzie jedynie chudsze. Co ciekawe, przypuszczalna wersja PS5 Pro ma pojawić się dopiero w przyszłym roku, co może być kolejnym punktem zainteresowania dla społeczności graczy.

Źródło: GamingBolt

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama