Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!

Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry! Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!
Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!

Baldurs Gate 3, długo oczekiwana gra RPG, zamierza zrewolucjonizować świat gier wideo dzięki niezwykłej liczbie zakończeń. Twórcy z Larin Studios postawili sobie ambitny cel – stworzenie „największej gry RPG” w historii.

Scenarzyści stworzyli naprawdę ogromną grę

Aby stworzyć „największą grę RPG” w historii, scenarzyści zdecydowali się zapewnić aż 17 000 różnych wariacji zakończeń, co z pewnością spełni ich ambicje. Informację o tej ogromnej liczbie zakończeń potwierdził jeden z nich, podkreślając, że każdy wybór gracza będzie miał znaczący wpływ na ostateczne zakończenie rozgrywki. Ta niespotykana różnorodność wariantów z pewnością zagwarantuje niezapomniane i unikalne doświadczenie dla każdego gracza.

Przeczytaj także: Xbox Live Gold odchodzi. Microsoft oficjalnie kończy z usługą!

Reklama

Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!
Baldur’s Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!

Historia serii Baldur’s Gate jest długa i bogata. Pierwsza część zadebiutowała w 1998 roku i zdobyła ogromne uznanie, uważana jest za jedną z najważniejszych gier RPG wszech czasów. Baldur’s Gate 2: Cienie Amn, kontynuacja z 2000 roku, również zdobyła szerokie grono fanów i ugruntowała pozycję serii jako kultowej.

Baldurs Gate 3 już wkrótce trafi do sprzedaży

Najnowsza odsłona, Baldurs Gate 3, zadebiutuje na komputerach 3 sierpnia, aby zapewnić graczom wspaniałe przygody w tajemniczym uniwersum. Dla posiadaczy konsoli PlayStation 5 premiera została zaplanowana na 6 września, jednak fani Xbox Series S/X będą musieli poczekać nieco dłużej. Larin Studios chce dopracować kooperację na podzielonym ekranie dla konsol Microsoftu, która obecnie sprawia problemy. Mimo to studio nie chce z niej rezygnować, ponieważ jest ona postrzegana jako istotna część całego doświadczenia płynącego z gry.

Gracze na całym świecie z niecierpliwością czekają na premierę Baldurs Gate 3 i możliwość eksplorowania ogromnego świata gry, podejmowania decyzji o wpływie na fabułę oraz odkrywania jednego z 17 000 zakończeń. Czy ta ambitna produkcja spełni oczekiwania? Już niedługo przekonamy się o tym sami!

Baldurs Gate 3 ma aż 17 000 wariacji zakończenia gry!
Twórcy chcieli stworzyć „największą grę RPG w historii” i wydaje się, że to się udało!

Źródło: WCCFTech

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama