Orange

Wszystko czego potrzebujesz: internet, telefon i telewizja w pakiecie

Zalety pakietu w Orange Love

Internet, telefon i telewizja w pakiecie – co daje połączenie wielu usług? Korzyści, które płyną z takiego rozwiązania, jest mnóstwo. W przypadku Orange Love, o którym więcej można dowiedzieć się na: https://www.orange.pl/love, są to m.in.:

  • jedna umowa,
  • jedna faktura,
  • jeden punkt kontaktu – wygodne uzyskiwanie informacji o wszystkich usługach z pakietu,
  • ta sama, wysoka, jakość dostarczanych usług,
  • mniejsze koszty wynikające z połączenia kilku usług w jeden pakiet,
  • najszybszy internet domowy,
  • pakiet skrojony na miarę potrzeb całej rodziny,
  • bogata oferta telewizyjna,
  • nowoczesny sprzęt, m.in. routery, dekodery, smart TV, smartfony.

Wszystkie powyższe korzyści, które wynikają z korzystania z Orange Love, sprowadzają się do jednej, najważniejszej kwestii, jaką jest komfort korzystania z wybranych usług.

 

Ultraszybki internet światłowodowy

Jednym z kluczowym elementów pakietu, jest ultraszybki internet domowy. Orange jest liderem na polskim rynku wśród dostawców światłowodu. Wybierając tą ofertę można zapewnić sobie dostęp do najszybszej w Polsce domowej sieci. Dla jeszcze większego komfortu, można wzbogacić swój pakiet o najnowocześniejszy modem FunBox 3.0, który nie tylko poprawia jakość Wi-Fi w całym domu, nawet gdy z internetu korzysta kilka osób jednocześnie, ale też pozwala zarządzać domową siecią dzięki wgranej aplikacji. Więcej informacji o wszystkich udogodnieniach i światłowodzie, można znaleźć na stronie orange.pl.

 

Telefon komórkowy i domowy

Abonament komórkowy to podstawa pakietu, ponieważ Orange znajduje się w czołówce operatorów komórkowych w kraju. Z przeniesieniem numeru z innej sieci, przejściem z karty na abonament albo przedłużeniem umowy wiąże się wiele korzyści. Bez względu na powód skorzystania z Orange Love, każdy zyskuje darmowe połączenia, SMS-y i MMS-y. Oprócz abonamentu komórkowego, można dołączyć do pakietu telefon domowy z połączeniami bez limitu.

 

Telewizja HD

W przypadku telewizji do wyboru jest kilka atrakcyjnych pakietów. W zależności od potrzeb, można wybrać określoną liczbę i rodzaj kanałów, w tym w jakości HD. Bogate pakiety telewizyjne z możliwością dopasowania kanałów do swoich potrzeb, jakość HD, usługi dodatkowe w postaci multiroomu czy Orange TV GO, a także nowoczesne urządzenia – dekodery i telewizory – to wszystko, co oferuje Orange Love w pakiecie z telewizją. Dzięki tak rozbudowanej ofercie, korzystanie z multimediów staje się jeszcze prostsze i daje więcej możliwości każdemu domownikowi z osobna.

 

Artykuł sponsorowany

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
google chrome macos
Google znowu płaci ogromną karę finansową! O co chodzi tym razem?