Connect
To Top

Wystartował plebiscyt “Ticket of the Year”

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Ticket of the Year” czyli najlepsze wydarzenie mijającego roku. W głosowaniu biorą udział wszystkie imprezy kulturalne, które były dostępne w systemie sprzedaży Ticketmaster Poland, w ciągu całego 2018 roku. Fani mogą wrócić wspomnieniami do najlepszego wydarzenia tego roku i oddać na nie swój głos!

Sympatycy owych wydarzeń decydują o tym, które wydarzenie zasługuje na tytuł „Ticket of the Year”. Na wynik nie ma wpływu liczba sprzedanych biletów. Głosowanie w całości opiera się na odczuciach ich uczestników. Konkurują między sobą koncerty, zmagania sportowe czy też pokazy.

Międzynarodowi muzycy, jak Jay-Z and Beyoncé, Iron Maiden, Guns N’ Roses, Macklemore, Jessie Ware, Billy Idol, Bryan Ferry. Znani krajowi wykonawcy: Taconafide,  Kortez, Pidżama Porno, Agnieszka Chylińska. Wydarzenia e-sportowe jak Intel Extreme Masters i inne są nominowane do “Ticket of the Year”.

Wyniki głosowania, czyli 5 najpopularniejszych wydarzeń, zostanie ogłoszone 27 listopada. Dodatkowo w plebiscycie pojawia się pytanie o wykonawców, którzy są najbardziej wyczekiwani przez fanów w 2019 roku.

 

Uczestnicy plebiscytu “Ticket of the Year” mogą również zostać zwycięzcami!

Udział w plebiscycie „Ticket of the Year” daje również niepowtarzalną szansę na wygranie Karty Podarunkowej Ticketmaster Poland, o wartości 500 złotych. Spośród głosujących w sondażu zostanie wybrane najbardziej kreatywne zgłoszenie.

Głosowanie trwa do 11 listopada i jest dostępne na: www.ticketmaster.pl/tmtoty

More in Kultura

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media