Site icon MenWorld.pl

Xbox Game Pass PC za darmo na 3 miesiące! Jak go odebrać?

Jednym z największych sukcesów Microsoft w ostatnich latach było uruchomienie usługi Xbox Game Pass, która daje dostęp do setek gier w ramach abonamentu. Teraz usługa ta jest dostępna na komputery PC całkowicie za darmo na 3 miesiące. Trzeba spełnić jednak jeden warunek. Jaki?

Xbox Game Pass bije rekordy popularności

Xbox Game Pass jest usługą, która cieszy się ogromną popularnością. Subskrypcja dostępna jest w trzech pakietach – na komputery PC, konsole i Ultimate. Normalnie dwa pierwsze warianty kosztują 40 PLN za miesiąc, a wersja Ultimate to wydatek 55 złotych miesięcznie.

Przeczytaj także: Sony i Amazon pracują nad serialową adaptacją God of War?

Wersja Ultimate łączy w sobie możliwość pobierania gier zarówno na konsole, komputery PC i urządzenia mobilne. W zestawie jest też możliwość grania w gry z usługi EA Play oraz dostęp do Xbox Gold. Każda osoba, która chce skorzystać z oferty Xbox Game Pass ma teraz do tego świetną okazję!

Usługa na PC na trzy miesiące za darmo! Jak ją odebrać?

Microsoft przygotował wiele ciekawych promocji. Wszystkie pakiety Xbox Game Pass można kupić już za 4 złote. Tyle wynosi opłata za pierwszy miesiąc usługi. Jeśli to za mało, to istnieje również możliwość odebrania 3-miesięcznego darmowego pakietu na usługę na komputery PC. Musimy jednak spełnić jeden warunek.

xbox game pass
Xbox Game Pass PC za darmo na 3 miesiące! Jak go odebrać?

Oferta, dzięki której można odebrać trzy darmowe miesiące w usłudze Xbox Game Pass PC, skierowana jest do osób, które przed 28 lutym 2022 roku, godz. 23:59 czasu pacyficznego byłby zalogowane na koncie Microsoft na PC i grały w Halo Infinite, Forza Horizon 5 lub Age of Emipires IV. Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników usługi oraz rynków, na których Pc Game Pass jest dostępne, oczywiście z wyłączeniem Rosji.

Jeśli spełniacie te warunki, to swoją trzymiesięczną, darmową subskrypcję możecie odebrać pod tym linkiem.

Exit mobile version