Yanosik i Policja ostrzegają. Możesz dostać 500 zł i 12 pkt!
86
Views

Ogólnopolska łapanka kierowców trwa i trwać będzie do końca marca. Dlatego też Yanosik i Policja ostrzegają. Jeśli się nie zastosujesz, możesz dostać 500 zł i 12 punktów karnych, a to już nie przelewki!

Piekło zamarzło. Aplikacja, która ma informować o kontroli prędkości dogaduje się ze wspomnianą formacją. Tak czy inaczej, chodzi raczej o słuszną akcję, która będzie trwać do końca bieżącego roku. Lepiej uważaj, bo jeśli się nie zastosujesz, a dodatkowo zostaniesz złapany, z Twojego portfela ucieknie 500 zł, a na konto kierowcy powędruje aż 12 punktów karnych. Jak widać, nie warto ryzykować, a niestety, w tym przypadku popularna aplikacja nie pomoże.

Szykuje się pogrom. GITD kupuje BMW które ma 5,9 do setki!
Yanosik i Policja ostrzegają. Możesz dostać 500 zł i 12 pkt!

Yanosik i Policja ostrzegają. Za to przewinienie możesz dostać 500 zł i 12 pkt karnych!

Nie powiem niczego odkrywczego, gdy stwierdzę, że smartfon to podstawowe narzędzie, z którego korzystamy codziennie. Nie ma znaczenia czy głównie do pracy czy do rozrywki. Telefon w naszej dłoni to coś wręcz oczywistego. Niestety, korzystamy z niego czasami tam, gdzie nie powinniśmy. W związku z tym Policja uruchomiła akcję o nazwie “łapki na kierownicę”, która trwa już od kilku dni. W jaki sposób Yanosik współpracuje z mundurowymi?

Test Mercedes Klasa C 220d All-Terrain
Yanosik i Policja ostrzegają. Możesz dostać 500 zł i 12 pkt!

Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale aplikacja ma ponad 1,5 miliona aktywnych użytkowników. W związku z tym, każdy z nich otrzyma powiadomienie, które ma na celu uświadomienie nam, jak bardzo niebezpieczne jest prowadzenie auta z telefonem w dłoni. Fakt, jest to niebezpieczne, nie od dziś to wiadomo. Szkoda tylko, że coraz więcej samochodów posiada wiele podstawowych funkcji ukrytych w ekranie. Podsumowując – chcesz zmienić ustawienia klimatyzacji – musisz popatrzeć na ekran. I to jest OK. Ale jeśli chcesz włączyć nawigację na telefonie – to już nie jest OK. Hipokryzja dzisiejszych czasów.

Akcja informacyjna Policji. Pomaga również Yanosik

Mam tylko nadzieję, że komunikat ten nie pojawi się w aplikacji Yanosik wtedy, kiedy kierowca będzie prowadził auto. W takim przypadku zerkanie na ekran smartfona również nie należy do bezpiecznych.

Yanosik i Policja ostrzegają. Możesz dostać 500 zł i 12 pkt!
Yanosik i Policja ostrzegają. Możesz dostać 500 zł i 12 pkt!

Sprawdź również: GITD kupuje BMW, które ma 5,9 do setki!

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.