182
Views

Wkrótce może się okazać, że PSG zostanie bez środkowego napastnika. Kylian Mbappe kuszony jest przez Real Madryt. Zastępstwem francuskiego napastnika miałby zostać Robert Lewandowski. Rzekomo agent Polaka omawiał już sprawę transferu z paryskim klubem.

Mbappe trafi do Madrytu?

O transferze Kyliana Mbappe do Realu Madryt mówi się już od kilku lat. Młody francuski napastnik jest transferowym celem numer jeden dla Królewskich. Zawodnik PSG odrzucił kolejną propozycję przedłużenia kontraktu, która wiązałaby się ze sporą podwyżką. Francuz rzekomo postawił działaczom paryskiego klubu sprawę jasno – chce być zawodnikiem Realu Madryt.

Przeczytaj także: Lewandowski zdecydowany! Chce odejść!

Klub ze stolicy Hiszpanii od kilku sezonów usiłuje ściągnąć do siebie Francuza. PSG jest jednak nieugięte, ponieważ wie, jaką perełkę mają w swoich szeregach. Czas jednak się kończy i wszystko wskazuje na to, że Mbappe po zakończeniu kontraktu opuści Paryż. Lepiej sprzedać zawodnika, niż stracić go za darmo. Dlatego też zaczęły się pertraktacje na temat transferu, a Real Madryt wysłał już pierwszą propozycję – 160 milionów euro. Suma ta jednak nie satysfakcjonuje PSG.

Robert Lewandowski stworzy kosmiczny tercet?

Odejście Kyliana Mbappe mocno osłabiłoby siłę rażenia paryskiego klubu. Pomimo tego, że w składzie znajdują się tacy zawodnicy jak Lionel Messi i Neymar, to brak środkowego napastnika mógłby okazać się problematyczny. Głównym kandydatem do ewentualnego załatania dziury w ataku Paryżan jest Robert Lewandowski. Podobno Pini Zahavi, agent kapitana reprezentacji Polski, kontaktował się już w sprawie transferu Polaka na Park Książąt.

Lewandowsi
Wraz z odejściem Mbappe Lewy mógłby zagrać w jednej drużynie z Messim.

Mówi się jednak, że większym prawdopodobieństwem jest transfer Kingsleya Comana, którego również agentem jest Zahavi. Prawdopodobieństwo, że polski napastnik opuści szeregi Bayernu Monachium w tym okienku transferowym, są niewielkie. Niemniej jednak, w każdej plotce jest ziarenko prawdy, a tercet Neymar-Lewandowski-Messi mógłby siać postrach w całej piłkarskiej Europie!

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.