Site icon MenWorld.pl

Znamy datę beta testów Call of Duty Modern Warfare 2

Ponownie otrzymujemy od sprawdzonego informatora wiadomości. Dowiadujemy się kiedy rozpoczną się beta testy Call of Duty Modern Warfare 2.

Znamy datę beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2
Znamy datę beta testów Call of Duty Modern Warfare 2

Według najnowszych informacji prosto od leakera Ralpha Valve poznaliśmy daty beta testów nowego Call of Duty. Tym razem nie nastąpi zbyt dużo zmian, bo ponownie wcześniej testy rozpoczną użytkownicy konsol, a następnie wszyscy. Zgodnie z rozpiską 15 i 16 września to dni dla użytkowników Playstation, którzy zakupili grę w pre-orderze, a następne trzy dni, czyli od 17 do 19 września to testy dla wszystkich graczy na konsolach. Następnie 22 i 23 września zagrają wszyscy gracze z kupionym pre-orderem gry, a od 24 do 26 września open beta gry będzie dostępna dla wszystkich.

Znamy datę beta testów Call of Duty Modern Warfare 2
Data beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2. Autor: Goldzor

Jak już zauważył Tom Henderson, są to terminy plus minus miesiąc przed premierą gry, także dostaniemy tak jakby dostęp demo do nowego produktu, bo tak krótki czas nie pozwoli na zbyt duże zmiany w rozgrywce, a studio będzie skupione na naprawie źle działających mechanik i eliminacji błędów, w czym właśnie ta open beta ma nam pomóc. Wszyscy mają także nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat, gdzie pomimo błędów zgłaszanych w open becie, pewne problemy były nierozwiązane w Call of Duty Modern Warfare z 2019 roku.

Open Beta będzie miesiąc przed premierą gry

Czy będzie wersja Alpha gry Call of Duty Modern Warfare 2?

Z aktualnie znanych wiadomości tak, ale grono osób, które otrzymają dostęp będzie mocno ograniczone. Mówi się o sierpniu, czyli miesiącu, w którym taka alpha będzie miała miejsce, jednak będą to tylko wybrani deweloperzy, streamerzy czy youtuberzy.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Źródło: Goldzor

Exit mobile version