117
Views

Call of Duty: Vanguard to nowa gra Activision, na temat premiery której mocno się spekuluje. Dziś dowiedzieliśmy się o tym, kiedy tytuł oficjalnie zostanie zaprezentowany! Na datę nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ prezentacja najnowszego CoD’a odbędzie się już 19 sierpnia!

Call of Duty: Vanguard nadchodzi

Activision nie zwalnia tempa i po ogromnym sukcesie gry CoD WarZone szykuje się do premiery kolejnej odsłony FPSa – Call of Duty: Vanguard! Sam wydawca, za pomocą sklepy PlayStation Store oficjalnie zapowiedział, że prezentacja gry odbędzie się już w przyszły czwartek. 19 sierpnia o godzinie 19:30 prawdopodobnie w sieci ukaże się pierwszy zwiastun gry.

Nie jest to jednak pierwsza wzmianka o CoD: Vanguard, ponieważ w poprzednim tygodniu w sieci pojawił się teaser oraz grafika potwierdzająca, że rozgrywka zabierze nas do czasów II Wojny Światowej. Wiemy też, że w grze oprócz trybu multiplayer znajdzie się także tryb fabularny, który opowie nam historię z frontów IIWŚ.

Kiedy oficjalna premiera gry?

Na temat samej fabuły nie ma informacji. Po samym teaserze można wnioskować, że przeniesie nas ona do czasów II Wojny Światowej. Tak samo, jak i o fabule, nie wiemy również nic na temat daty premiery gry. Spekulowało się, że gra pojawi się w listopadzie tego roku i prezentacja gry Call of Duty: Vanguard zaplanowana na czwartek, tj. 19.08, zdaje się to potwierdzać.

Przeczytaj także: Rzetelne źródło potwierdza! Szykują się remastery trzech gier z serii GTA!

Wraz z premierą gry możemy się również spodziewać zmian w WarZone. Podobnie było w przypadku gry Call of Duty: Cold War, kiedy to po premierze czas rozgrywki popularnego battle-royale cofnął się do czasów zimnej wojny. Wydaje się więc, że tak samo będzie w przypadku premiery CoD: Vanguard. Rzekomo ma też pojawić się skuteczny anti-cheat, ponieważ gracze oznajmiają, że obecnie gra w WarZone jest praktycznie niemożliwa. Na każdym kroku można spotkać hakera. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni!

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.