79
Views

Pierwszą generację zegarka Oppo Watch, bez problemu można uznać za bardzo dobrą. Jest to jedna z ciekawszych propozycji dla wszystkich użytkowników systemu Android, a to głównie dzięki dużym możliwościom przy niewygórowanej cenie.

Producent uznał, że przyszła pora odświeżyć lubiany przez klientów zegarek. Co zatem pokaże nowa odsłona już udanego smartwatch’a? Premiera w Chinach zaplanowana jest na 27 lipca, jednak już teraz mamy o nim sporo informacji. Przyjrzyjmy się, co najprawdopodobniej zaoferuje Oppo Watch 2.

Oppo Watch 2

Wygląd? Jest naprawdę elegacko!

W sieci dostępne są grafiki, które opublikował Evan Blass. Dla niewtajemniczonych, jest to osoba odpowiedzialna za wiele trafionych przecieków, więc można zaufać i tym razem. Następca kultowego już zegarka zachował formę poprzednika, jak na inteligentny zegarek wygląda bardzo elegancko, mnie się to podoba.

Dzięki tym grafikom zauważyć możemy, że na pokładzie nie zabrakło GPS’u, a także możliwości prowadzenia rozmów. Mam nadzieję, że nowy model zaoferuje e-sim w globalnej wersji, zamiast tej przeznaczonej wyłącznie na chiński rynek, jak to było w przypadku poprzedniej generacji. Żeby się tego dowiedzieć, musimy poczekać do premiery.

Oppo Watch 2

Co do rozmiarów oraz wersji kolorystycznych, będzie podobnie jak w poprzedniku. Możemy się spodziewać dwóch rozmiarów koperty zegarka (42 mm i 46 mm) oraz wielu opcji kolorystycznych (Mine Shaft, Gold Sand, Water Leaf i Matisse). W takim wypadku na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Oppo Watch 2

Co kryje się w środku Oppo Watch 2?

Jeśli chodzi o stronę techniczną zegarka, w Oppo Watch 2 znajdzie się chociażby SoC od Qualcomm’a. Mowa o Snapdragon’ie Wear 4100, który wspierany będzie przez Apollo 4s. Nie zabraknie tutaj m.in LTE, pomiaru stresu oraz wsparcia dla aplikacji Oppo Relax. Zegarek pracować będzie pod kontrolą nakładki ColorOS w towarzystwie RTOS odpowiedzialnego za wydłużenie czasu pracy na baterii.

Oppo Watch 2

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy nowy produkt od Oppo trafi do Europy. Można się spodziewać, że poprzez duże zainteresowanie zegarkiem, będzie to niebawem. Zapewne więcej dowiemy się już niedługo, podczas chińskiej premiery.

Jeśli jesteście zainteresowani obecną generacją, zachęcam do lektury testu Oppo Watch, który pojawił się jakiś czas temu na łamach naszego portalu.

Kategoria artykułu
Nowe technologie

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.