Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru za 19 tys. zł?

Brzmi ciekawie, prawda? Z jednej strony każdy z nas jest wręcz przywiązany do auta. Z drugiej jednak, w dzisiejszych czasach każdy pieniądz się liczy. Oczywiście, nie można zapominać również o naszym zdrowiu. No więc jak? Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru, gdybyś miał dostać 19 tysięcy złotych?

Właśnie. Gdy w grę wchodzą pieniądze i to nie małe, każdy z nas chociaż na chwilę zastanowiłby się nad sensem korzystania z samochodu. Jeśli macie blisko do pracy, lepszą opcją jest wybór roweru, który przede wszystkim jest prawdziwie zeroemisyjny, a dodatkowo zyskamy na zdrowiu. O ile nie złapie nas deszcz, przez który możemy się przeziębić. Tak czy inaczej, opcja jest warta rozważenia, nawet w zimie, która z roku na rok jest coraz „lżejsza”.

Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru za 19 tys. zł?
Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru za 19 tys. zł?

Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru za 19 tys. zł?

O ile nie wyobrażam sobie całkowitego porzucenia auta, o tyle korzystanie z takiego środku transportu w mieście jest świetnym rozwiązaniem. Tym bardziej, gdy można „przytulić” sporo gotówki. Jeśli już szukasz informacji gdzie składać wniosek, uspokajam. Obecnie mowa o Francji, gdzie Le Plan Velo chce „wyrzucić” samochody z miast. Jeśli kierowca zdecyduje się na porzucenie samochodu, może liczyć na 4000 Euro. Co ciekawe, mowa o każdym członku rodziny, który się zdecyduje na taki ruch. Niestety, nie ma szczegółów na ten temat, dlatego tak naprawdę nie znam zasad, jakie decydują o otrzymaniu pieniędzy.

Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru za 19 tys. zł?
Zrezygnowałbyś z samochodu na rzecz roweru za 19 tys. zł?

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Przeciek GTA 6. Rockstar wydaje oświadczenie. Hakerzy szantażują!

Przeciek GTA 6, który wydarzył się na weekendzie, mocno...

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Przez pomyłkę otrzymał od Google ćwierć miliona USD. Co na to firma? Nic.

Kto nie chciałby dostać za nic ponad milion złotych?...

NVIDIA GeForce RTX 4090 i RTX 4080 przedstawione oficjalnie

Wczoraj podczas konferencji CEO NVIDIA Jensen Huang zaprezentował światu...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.