119
Views

Quake to jedna z najpopularniejszych gier w historii tej branży. Okazuje się, że Bethesda nie zapomniała o tym projekcie, ponieważ producent cały czas wspiera swój tytuł. Wkrótce 26-letnia gra otrzyma bardzo ważną aktualizację, która wpłynie na bezpieczeństwo graczy.

Quake otrzyma bardzo ważną aktualizację

W branży gier bardzo rzadko spotykamy sytuacje, w których to producenci wspierają swoje stare gry, zwłaszcza jeśli chodzi o tytuły, które zostały zaprezentowane prawie trzy dekady temu! Bethesda nie należy do takich firm i po wydaniu na nowo gry Quake, cały czas wprowadza do niej zmiany i aktualizacje, które cieszą fanów tytułu na całym świecie.

Przeczytaj także: GTA 6 będzie rewolucją! „Wyprzedzi epokę”, jeśli chodzi o grafikę!

Quake to gra, która zadebiutowała na rynku w 1996 roku. Gra stworzona przez studio id Software w dalszym ciągu cieszy się popularnością wśród fanów serii, dlatego też Bethesda, do której należy tytuł, zdecydowała się na wspieranie swojego klasycznego tytułu. Gra cyklicznie dostaje nowe funkcje, poziomy i aktualizacje, które mają zapewnić komfort grania. Najnowsza z nich dba o zdrowie graczy.

Bethesda dba o graczy, którzy mają problem ze zdrowiem

Bethesda oznajmiła, że Quake zyska aktualizację, która wprowadzi przede wszystkim ustawienia dotyczące tekstu. Aktualizacja skierowana jest do osób niedowidzących, jak i niedosłyszących, którzy grają w ten klasyczny tytuł. Dzięki nowej aktualizacji tekst ma być lepiej czytelny oraz w grze ma pojawić się funkcja zamiany tekstu na głos i odwrotnie. Gracze mający problemu ze wzrokiem i słuchem będą mogli zmienić rozmiar, kontrast i czcionkę oraz dostosować czas wyświetlania się tekstu na ekranie i liczbę wyświetlanych wierszy.

Quake
26-letni Quake zyska bardzo ważną aktualizację!

Osoby posiadające problem ze słuchem będą mogły wykorzystać funkcję, która pozwoli na odczytywanie wiadomości z czatu przy pomocy syntetycznego głosu i zamieniać również mowę na tekst. To jednak nie wszystko, ponieważ Quake zyska również opcję, która pozwoli na ograniczenie migotania ekranu. Aktualizacja obejmie również zmiany w trybie multi i trybie hordy MachineGames. Ten otrzyma trzy nowe mapy, zmianę trudności.

Źródło: Bethesda

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.