GTA 6 będzie rewolucją! „Wyprzedzi epokę”, jeśli chodzi o grafikę!

Coraz częściej pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzącej gry z serii Grand Theft Auto. GTA 6, które zadebiutuje prawdopodobnie w 2024 roku staje się coraz mniejszą niewiadomą, co bardzo cieszy. Najnowsze przecieki mówią, że będzie to gra z przyszłej epoki graficznej!

Grand Theft Auto 6 nie jest już tak wielką niewiadomą

Po latach posuchy pod względem informacji na temat GTA 6 w ostatnim czasie możemy zaobserwować wylew informacji na temat nadchodzącej gry Rockstar Games. Dowiedzieliśmy się, że gra prawdopodobnie zadebiutuje na rynku w 2024 roku. Sugeruje się, że pierwsza zapowiedź gry pojawi się jeszcze w 2022 roku, aby dodatkowo podsycić oczekiwanie na ten tytuł.

Przeczytaj także: GTA 6. Rodzeństwo bohaterami fabuły? Nowe informacje!

Reklama

Pojawiają się także sporo informacji na temat fabuły samej gry. Fabuła GTA 6 ma być podzielona na dwie epoki czasowe. Pierwsze dwa rozdziały mają rozgrywać się w latach 80., a kolejne trzy w latach 2000. Bohaterów ma być trzech, a według przecieków dwójką z nich będzie para rodzeństwa – kobieta i mężczyzna. Jeśli to się potwierdzi, to pierwszy raz w historii serii płeć żeńska będzie jednym z głównych bohaterów. Miast w fabule ma być wiele. Poza San Andreas, Los Santos i Vice City rzekomo odwiedzimy m.in. Brazylię, Kubę, czy Londyn. Będzie więc gdzie się bawić.

GTA 6
GTA 6 będzie rewolucją! "Wyprzedzi epokę", jeśli chodzi o grafikę!

GTA 6 będzie rewolucją pod względem grafiki!

Najnowsze informacje, jakie krążą po sieci, dotyczą silnika graficznego RAGE 9, który ma być rzekomo wykorzystany w GTA 6. Francuski dziennikarz, który jest autorem przeciwków, stwierdził, że gra oparta na tym silniku wygląda niesamowicie i „wyprzedza swoją epokę”. Musimy przyznać, że brzmi to bardzo zachęcająco i rzeczywiście podgrzewa atmosferę przed premierą.

Chris Kippel, założyciel Rocsktar Mag, czyli portalu śledzącego poczynania amerykańskiego producenta gier oraz właściciel francuskiego serwisu Jeux Video stwierdził, że najnowsza odsłona silnika Rockstar Advanced Game Engine, w skrócie RAGE, który zostanie wykorzystany w GTA 6, zapewni graczom niesamowitą oprawę graficzną. Według jego słów ma on „wyprzedzać epokę”! Na poprzedniej wersji silnika postawiono obłędnie prezentujące się Red Dead Redeption 2.

Strach pomyśleć, jak będzie wyglądać Grand Theft Auto 6 i jakie będzie miało wymagania, skoro tak określana jest grafika w grze!

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama