104
Views

GTA 6 jest grą, o której do tej pory nie wiemy zbyt wiele. Co prawda Rockstar Games poniekąd potwierdziło datę premiery najnowszej odsłony Grand Theft Auto, jednak fabuła rozgrywki w dalszym ciągu jest tajemnicą. Teraz pojawiły się jednak ciekawe informacje odnośnie rozgrywki.

GTA 6 jest w produkcji już od 2012 roku!

Najnowsza odsłona GTA 6 zadebiutuje za co najmniej 2 lata. Rockstar Games ogłosiło, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tytuł pojawi się na rynku w 2024 roku. Miejmy nadzieję, że tak rzeczywiście się stanie, ponieważ Grand Theft Auto 5 w przyszłym roku skończy już 10 lat! Miłośnicy serii na pewno chcieliby zwiedzić już nowe lokacje.

Przeczytaj także: Wiedźmin 4. Wiemy, co oznacza grafika zapowiadająca grę!

Fabuła GTA 6 jest jednak wielką niewiadomą. Co prawda od wielu lat pojawiają się informacje na temat tego, że w tej odsłonie przeniesiemy się do Vice City, jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Niemniej jednak na profilu Gaming Updates and Countdowns na Twitterze pojawiło się kilka ciekawych informacji odnośnie do najnowszej odsłony Grand Theft Auto.

GTA 6 już grywalne? Rockstar szuka osób do testów Grand Theft Auto VI
Trzech bohaterów i wiele więcej! Nowe doniesienia o GTA 6!

Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie Grand Theft Auto?

Na profilu Gaming Updates and Countdowns pojawiło się sporo ciekawych informacji. Okazuje się, że Rockstar Games pracuje nad grą od 2012 roku, jednak prace weszły na zaawansowany poziom dopiero w 2014 roku. Jeśli te informacje są prawdziwe, to prace nad grą trwają już 10 lat! Mamy nadzieję, że będzie to widać w momencie premiery. Rzekomo gra miała zostać zapowiedziana już w latach 2020-2021, jednak z powodu pandemii, czy zmian w fabule postanowiono to przełożyć.

To jednak nie wszystko, ponieważ pojawiły się informacje dotyczące samej rozgrywki. Według przecieków w grze wcielimy się w trzech bohaterów, czyli zupełnie tak samo, jak w przypadku Grand Theft Auto 5. Wątek fabularny GTA 6 będzie rozgrywał się w dwóch przedziałach czasowych. Rozdział 1 i 2 opowie nam historię z lat 80., zaś 3, 4 i 5 z obecnych czasów. W grze odwiedzimy także kilka lokalizacji, w tym Vice City, San Andreas, Los Santos, Rio de Janeiro, Kubę i co najmniej jedno europejskie miasto, czyli Londyn.

Jak podaje Gaming Updates and Countdowns, więcej informacji pojawi się w ciągu trzech miesięcy. Musimy uzbroić się w cierpliwość!

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.