Wiedźmin 4. Wiemy, co oznacza grafika zapowiadająca grę!

Zapowiedzi nowej gry z uniwersum Wiedźmina nie spodziewał się nikt, zupełnie jak w przypadku hiszpańskiej inkwizycji. Wiedźmin 4, bo tak roboczo nazywana jest gra, ma być zupełnie nowym kierunkiem dla serii gier o zmutowanych obrońcach ludzkości. CD Projekt RED powoli odkrywa tajemnice nowej produkcji. Wiemy, co oznacza grafika zapowiadająca grę.

CD Projekt RED uchylił rąbka tajemnicy

CD Projekt RED znalazło się na ustach wszystkich i to z bardzo pozytywnych powodów. Polskie studio zapowiedziało nową grę z serii Wiedźmin. Jest to duża odskocznia do tego, co czytaliśmy o „Redach” w ostatnich miesiącach. Cyberpunk 2077 nie przyjął się zbyt dobrze, a wszyscy pamiętamy też włamanie się na serwery CDPR.

Przeczytaj także: Nowa odsłona Wiedźmina nadchodzi na Unreal Engine 5.

Reklama

Teraz jednak chodzi o grę Wiedźmin 4, która została oficjalnie zapowiedziana w poniedziałek, tj. 21 marca. Od tamtej pory w sieci huczy od plotek dotyczących fabuły nadchodzącej produkcji polskiego studia. Producent oczywiście powoli i z wielką ostrożnością dozuje informacje. Trudno wyciągnąć coś z grafiki, która pojawiła się na mediach społecznościowych gry.

wiedźmin 4
Wiedźmin 4. Wiemy, co oznacza grafika zapowiadająca grę!

Wiedźmin 4 będzie inny niż poprzednie części

Niemniej jednak producent co nieco napisał o swojej nowej grze. Wiemy, że Wiedźmin 4 będzie tytułem opartym na najnowszym silniku Unreal Engine 5, więc możemy być pewni, że pod względem graficznym gra będzie wyglądała obłędnie. Patrząc na możliwości silnika UN5, nie da się myśleć inaczej. Teraz CDPR odniósł się do grafiki promującej nową grę.

Pierwsza grafika zapowiadająca grę Wiedźmin 4 nawiązuje do medalionu szkoły rysia. Producenci potwierdzili domysły graczy. Spekuluje się, że hasło umieszczone na grafice, czyli „rozpoczyna się nowa saga” sugeruje, że w fabule nie spotkamy znanych nam z poprzednich odsłon serii postaci. Mowa tutaj o Geralcie, Ciri czy Yennefer. Gracze mówią, że będziemy mogli stworzyć własnego Wiedźmina.

Już nie możemy się doczekać!

Źródło: Eurogamer

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama