117
Views

W Tauron Arenie Kraków podczas gali Polsat Boxing Night, popularny „Góral” prowadził na punkty. Niestety w końcówce 10 rundy Adamek nadział się na znakomity cios Moilny. Pierwszy raz w zawodowej karierze nie podniósł się z desek. Tym samym marzenia o powrocie do wielkich sukcesów trzeba odłożyć w niepamięć.

Tuż po walce w wywiadzie udzielonym Mateuszowi Borkowi Adamek przyznał, że pozostanie na ringu ma sens tylko dla zwycięzców i prawdopodobnie zakończy karierę. Krakowskie starcie byłoby ostatnim starciem polaka.  Podobnie było po starciu z Arturem Szpilką w którym Adamek zapewniał ze nie wróci już na ring.

Czy i tym razem dobra oferta finansowa spowoduje, że słowa wypowiedziane w Krakowie nie będą miały większego znaczenia? Przecież po przegranej walce ze Szpilką, Adamek wrócił i pokonał Przemysława Saletę przed czasem.  Jak myślicie czy Tomek powinien już zakończyć karierę?

Tagi:
· · · · · ·
Kategoria artykułu
Sport
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.