Connect
To Top

AlcoSense Excel – test alkomatu

Niedopuszczalne jest prowadzenie auta po alkoholu. Nie powinno nigdy dojść do takiej sytuacji, że wsiadamy za kółko po wypiciu choćby jednego kieliszka. Zdarzają się sytuacje, że po mocno zakrapianej imprezie nie wiemy, czy jesteśmy już w stu procentach trzeźwi czy też nie. W takich przypadkach warto sprawdzić się alkomatem. Jednym z ciekawych modeli dostępnych na rynku jest AlcoSense Excel. Postanowiłem sprawdzić jego możliwości.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Rynek alkomatów jest dość rozbudowany. Możemy znaleźć urządzenia droższe, jak i tańsze. Dotarł do mnie egzemplarz, który kosztuje około 550 złotych, a więc całkiem sporo. Producent chwali się, że AlcoSense Excel wyposażony jest w 64 mm2 czujnik elektrochemiczny. Jest to mniejsza wersja czujnika, który posiada między innymi polska policja. Alkomat ten wydaje się być solidny nie tylko jeśli chodzi o podzespoły użyte do jego skonstruowania. Czy odnoszę dobre wrażenie? Czas się o tym przekonać. 

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.