123
Views

Pandemia koronawirusa zmusiła nas do pracy zdalnej. Wideo rozmowy stały się więc naszą nową rzeczywistością, z którą musimy sobie radzić. Alio, polska marka profesjonalnych urządzeń audio/video zaprezentowała model kamery biznesowej nagrywającej w rozdzielczości 4K. Oto Alio 4k140!

Alio 4k140 oferuje niezwykle wysoką jakość rozmów

Kamerki internetowe przyzwyczaiły nas do maksymalnej rozdzielczości Full HD. W przypadku modelu Alio 4k140 mamy do czynienia z rozdzielczością 4K. Urządzenie rejestruje obraz przy 60 klatkach na sekundę, co jest bardzo rzadko spotykane w kamerkach internetowych. Takie parametry pozwalają sprawiają, że komunikacja biznesowa przy pomocy kamery Alio 4k140 wchodzi na zupełnie inny poziom. W kamerze Alio zastosowano ultra szeroki obiekty, którego łączny kąt widzenia wynosi 151 stopni! Dzięki takiej specyfikacji w rozmowie biznesowej może wziąć udział kilka osób.

Nie tylko obraz w kamerce Alio 4k140 stoi na najwyższym poziomie. Model zostały wyposażony w wysokiej klasy głośnik o pełnej częstotliwość. Na pokładzie znajdziemy również matrycę czterech mikrofonów, które dbają o krystalicznie czystą komunikację między nadawcą a odbiorcą. Połączenie tych elementów sprawia, że komunikowanie się za pomocą modelu 4k140 odbywa się bez żadnych komplikacji.

Alio4k140
Kamera Alio 4k140 rejestruje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Producent wyposażył kamerę w świetne funkcje, które docenimy podczas rozmowy

Kamera Alio 4k140 to urządzenie z najwyższej półki i świadczy o tym nie tylko specyfikacja, ale również i funkcje, w które została ona wyposażona. Aby jak najlepiej polepszyć komunikację, w kamerze Alio 4k140 znajdziemy m.in. funkcję śledzenia aktywnego rozmówcy. W momencie kiedy dana osoba mówi, obiektyw kamery skupia się tylko na tej osobie.

Oprogramowanie kamery Alio odpowiedzialne jest również za automatyczne kadrowanie wszystkich uczestników wideokonferencji. Jak przystało na nowoczesne urządzenie, model 4k140 można obsługiwać również za pośrednictwem smartfona.

Alio 4k140
Model 4k140 kompatybilny jest z najpopularniejszymi aplikacjami do wideo rozmów.

Kompatybilność z najpopularniejszymi aplikacjami i systemami operacyjnymi

Kamera biznesowa Alio 4k140 to urządzenie przystosowane do pracy z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, które instalowane są na komputerach. Urządzanie korzysta z interfejsu USB i jest kompatybilne z systemami Windows, macOS i Linux.

Kamerkę możemy wykorzystywać nie tylko do rozmów biznesowych, ale również do kontaktu z najbliższymi. Urządzenie obsługuje takie aplikacje jak MS Teams, Skype, Zoom, TrueConf, Meet i wiele innych.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.