Site icon MenWorld.pl

Autopay dostępny dla klientów kart flotowych Shell!

Shell rozpoczął współpracę z Autopay, dzięki czemu klienci posiadający kartę flotową, mogą dokonywać automatycznych opłat za przejazdy polskimi autostradami bez konieczności zatrzymywania się w punktach poboru opłat i używania plastikowych kart.

Szybciej, prościej i wygodniej

Shell powiększa możliwości swoich kart paliwowych skierowanych dla klientów flotowych w naszym kraju. W październiku koncern ten rozpoczął współpracę z Autopay, dzięki czemu klienci posiadający kartę flotową mogą jeszcze swobodniej poruszać się po polskich autostradach.

Na mocy współpracy obu podmiotów klienci flotowi popularnego koncernu paliwowego mogą automatycznie opłacać swoje przejazdy pojazdami lekkimi (do 3,5 tony) po płatnych odcinkach autostrad zarządzanych przez GDDKiA, które wykorzystują system e-TOLL. Chodzi o autostradę A2 na odcinku Konin – Łódź oraz A4 Wrocław – Gliwice.

Reklama

Tarcza antyinflacyjna do 31.12. Ceny paliw 19.09 - 25.09, Autopay dostępny dla klientów kart flotowych Shell!
Klienci posiadające karty flotowe dostaną możliwość automatycznej opłaty za przejazd po autostradach w Polsce!

Przeczytaj także: Orlen przejmuje włosko-czeską firmę recyklingową Remaq

System automatycznego płacenia zwiększa wygodę podróżowania polskimi autostradami. Do tej pory kierowcy posiadający kartę flotową mogli korzystać z technologii videotollingu, czyli systemu automatycznego poboru opłat z wideodetekcją pojazdów, który wykorzystywane jest na wszystkich bramkach umieszczonych na autostradzie AmberOne A1 na odcinku Gdańsk – Toruń oraz na specjalnych bramkach na trasie A4 Kraków – Katowice.

Jak skorzystać z AutoPay z kartą Shell Card?

Proces rejestracji jest niezwykle prosty. Osoby, którzy posiadają kartę flotową popularnego koncernu paliwowego, muszą jedynie wyrazić chęć korzystania z systemu. W tym celu trzeba skontaktować się z opiekunek handlowym lub biurem obsług klienta. Wykorzystanie technologii automatycznego opłacania przejazdu po płatnych odcinkach polskich autostrad znacząco wpłynie na czas i na komfort podróżowania po tych odcinkach.

Autopay dostępny dla klientów kart flotowych Shell!_2
System znacząco poprawi komfort podróżowania po autostradach!

Klienci biznesowi nie muszą martwić się o rozliczenie, ponieważ do ich dyspozycji będą dostępne dokumenty, faktury i raporty. Na koniec miesiąca na zbiorczej fakturze przedstawione będzie podsumowanie wydatków transportowych każdego klienta. Co więcej, aplikacja Autopay pozwala na wybranie formy płatności – z karty flotowej lub prywatnej, dzięki czemu w prosty sposób klient może swobodnie rozdzielać służbowe wyjazdy od prywatnych.

Źródło: Info prasowe

Exit mobile version