88
Views

Awans reprezentacji Polski w najnowszym wirtualnym rankingu FIFA. Dzięki pozytywnym wynikom podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Katarze nasza kadra narodowa pnie się do góry w rankingu. Na które miejsce awansowali Polacy?

Awans reprezentacji Polski w wirtualnym rankingu FIFA!

Reprezentacja Polski do środowego meczu z Argentyną plasuje się na pierwszym miejscu w grupie C. Podopieczni Czesława Michniewicza po dwóch meczach mogą pochwalić się czterema punktami na koncie. W pierwszym spotkaniu zremisowali bezbramkowo z Meksykiem, a w kolejnym meczu pokonali Arabię Saudyjską 2:0.

Jest decyzja. Polska w finałach baraży do MŚ 2022, tak polska zagra z holandią, Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!
Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!

Przeczytaj także: Onana opuścił zgrupowanie Kamerunu. Bramkarz… się obraził?

Dobre wyniki na mundialu oznaczają awans reprezentacji Polski w wirtualnym rankingu FIFA. Do tej pory Polacy okupywali 26. pozycję w międzynarodowym rankingu federacji piłkarskiej FIFA, jednak dzięki pozytywnym wynikom wspięli się o sześć oczek wyżej. Obecnie znajdują się na 20. pozycji.

Walka o najważniejszy awans już w środę!

Awans reprezentacji Polski w wirtualnym rankingu FIFA to zawsze pozytywna wiadomość, jednak o ten najważniejszy, na Mistrzostwach Świata w Katarze, zagrają już w środę przeciwko drużynie Argentyny. Pojedynek ten zaważy o tym, które drużyny z grupy C dostaną promocję do rundy pucharowej tegorocznego mundialu.

Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków?
Kadr z filmu “PEŁNI SZCZĘŚCIA NIE MA. Kulisy meczu Meksyk – Polska”/ Łączy nas piłka

Reprezentacja Argentyny w najnowszym wirtualnym rankingu FIFA zajmuje 4. miejsce. Pierwsze miejsce należy do Brazylii, za którą znajduje się Francja. Ostatnie miejsce na podium zajmuje Belgia. Anglicy uplasowali się na 5. miejscu. Co ciekawe, Niemców nie ma nawet w pierwszej dziesiątce, w której znajduje się Hiszpania, Włochy, Holandia, Portugalia i Chorwacja.

Oto top 10 wirtualnego rankingu:

 1. Brazylia
 2. Francja
 3. Belgia
 4. Argentyna
 5. Anglia
 6. Hiszpania
 7. Włochy
 8. Holandia
 9. Portugalia
 10. Chorwacja

Źródło: FIFA

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

All Comments

 • Mamy 4 punkty, a nie 3

  Erkenzi 29/11/2022 12:59
  • Racja, dzięki za czujność! 🙂

   Karol Snopek 29/11/2022 14:55