137
Views

Nie tylko Orlen zachęca swoich klientów do zakupu paliwa po obniżonej cenie. BP Polska wprowadza od dziś ofertę wakacyjną. Dzięki niej benzynę oraz olej napędowy kupimy o 30 groszy taniej na litrze, natomiast za LPG zapłacimy 10 gr mniej za każdy litr.

Skoro Orlen wymyślił sobie ofertę promocyjną, inni sprzedawcy paliw również muszą pójść za ciosem, by nie stracić klientów. W związku z tym BP Polska od dziś wprowadza ofertę promocyjną na czas wakacji. Za sprawą programu lojalnościowego PAYBACK, możemy uzyskać 30 groszy rabatu na litrze paliwa. Warto zauważyć, że karta musi być zarejestrowana. Jeśli nie będziemy zarejestrowani w programie lojalnościowym, rabat wyniesie 10 groszy za litr. Oferta dotyczy paliw regularnych, premium oraz LPG. Szczegóły na temat akcji promocyjnej można przeczytać na stronie firmy.

Tankowanie paliwa BP Ultimate
Tankowanie paliwa BP Active Ultimate.

BP Polska wprowadza zniżki do 30 gr na litrze paliwa

Oczywiście, warto przeczytać regulamin. Aby nie było tak kolorowo, jednorazowo można zatankować 50 litrów paliwa bądź gazu, aby uzyskać rabat. Będzie on przyznany trzy razy w miesiącu, co oznacza, że limit na rabatowane paliwo wynosi 150 litrów. Krótko mówiąc, zyskujecie 45 zł rabatu przez cały miesiąc. Zakładając, ze mówimy o paliwie, nie o LPG. Jeśli zatankujecie 25 litrów paliwa, dostaniecie rabat 3 zł na tankowanie lub zakupy w Wild Bean Cafe. Dodam jeszcze, że jeśli przedsiębiorcy korzystają z ROUTEX, UTA lub DKV, mogą zapomnieć o rabacie.

Wszystko fajnie, wszystko niby dla nas, ale mnie zastanawia jedno. Ciekawe jakie marże mają przedsiębiorstwa, skoro mogą obniżyć cenę o 30 groszy na każdym litrze. Przecież na sto procent jest pewne to, że nie dokładają do interesu. Wszyscy dobrze wiemy, że ceny ropy spadły do takich cen, że paliwo bez żadnych “dodatków i promocji” powinno być tańsze o minimum 50 groszy, ale przecież skoro da się zarabiać na ludziach, którzy pomimo drastycznych podwyżek nadal tankują, to… jak tu nie korzystać, prawda?

Sprawdź również nasze testy samochodów nowych.

Ssang Yong Rexton na stacji BP
BP Polska wprowadza zniżki do 30 gr na litrze paliwa
Tagi:
· · · ·
Kategoria artykułu
Biznes · Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.